Targi innowacji rolniczych w Finlandii

Fińska Sieć Obszarów Wiejskich zaprasza innowatorów, Grupy Operacyjne EPI, start-upy i przedstawicieli innowacyjnych projektów do udziału Targach Innovaatiotori, aby pokazać, co dzieje się aktualnie w dziedzinie badań i rozwoju w rolnictwie, leśnictwie i ogrodnictwie. 

Innovaatiotori to wspólna przestrzeń wystawiennicza innowatorów na targach rolniczych KoneAgria w Finlandii. Fińska Sieć Obszarów wiejskich zaprasza innowatorów, Grupy Operacyjne EPI, start-upy i innowacyjne projekty do udziału w tym wydarzeniu, aby pokazać, co dzieje się w dziedzinie badań i rozwoju w rolnictwie, leśnictwie i ogrodnictwie. Targi Innovaatiotori organizowane są już po raz trzeci i odbędą się w tym roku w dniach 12-14 października w Tampere w Finlandii.


Czy Ty, Twoja firma lub Twój projekt opracowaliście innowację, którą chcielibyście zaprezentować na targach Innovaatiotori? Opracowujesz produkt dla rolnictwa i potrzebujesz opinii użytkowników końcowych? Twój pomysł/innowacja ma duże szanse na zaprezentowanie się na targach Innovaatiotori organizowanych przez Fińską Sieć Obszarów Wiejskich. KoneAgria 2023 to najważniejsze w roku wydarzenie branżowe w sektorze rolnictwa i leśnictwa w Finlandii. Prezentuje nowe produkty i usługi w tej dziedzinie, a także rozwiązania w zakresie energii, recyklingu składników odżywczych i gospodarki danymi.


Dlaczego warto?

Łączenie sił w celu zaprezentowania nowych innowacji to najskuteczniejszy sposób, aby zostać zauważonym. Udział w targach to skuteczny sposób na uzyskanie widoczności i informacji zwrotnej na temat swojego pomysłu, uzyskanie nowych perspektyw i wskazówek dotyczących wdrażania oraz znalezienie potencjalnych nowych partnerów do dalszego udoskonalania i rozwijania pomysłu. Jeśli chcesz, możesz również zaprezentować swoją innowację na scenie Innovaatiotori. Programy sceniczne są nagrywane, a nagranie można później dowolnie wykorzystać.

Wystawa Innovaatiotori jest organizowana przez Fińską Sieć Obszarów Wiejskich we współpracy z sieciami AgriHubi i ÄlyAgri. Wystawcy są wybierani w drodze otwartego zaproszenia w sierpniu. Jesienią Fińska Sieć Obszarów Wiejskich utworzy ujednolicony projekt graficzny powierzchni wystawienniczej. Wystawca ma jednak duży wpływ na treść tekstu i obrazu na swoim stoisku. Udział w targach nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami. Uczestnik ponosi koszty podróży i zakwaterowania oraz, w razie potrzeby, własnych materiałów, takich jak broszury.


Dla kogo?

Organizatorzy poszukują Grup Operacyjnych EPI , projektów innowacyjnych i technologicznych w rolnictwie, leśnictwie i ogrodnictwie, świeżych firm typu start-up i innowacyjnych umysłów – codziennych przedsiębiorców, którzy wymyślili działające rozwiązanie codziennego problemu. W tym roku również międzynarodowi uczestnicy mogą zgłaszać rozwiązania odpowiednie dla fińskiego środowiska operacyjnego.

Zgłoszenie należy wysłać do 4 sierpnia 2023 r. poprzez formularz online 

Więcej informacji