Kontakt

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Warszawie

ul. Rakowiecka 36 lok. 150
02-532 Warszawa
tel.: + 48 22 274 2327
warszawa@cdr.gov.pl

Zespół Innowacji w Rolnictwie ds. obsługi SIR:

 

Daria Mularczyk-Mędza
p.o. Kierownika

Tworzenie i realizowanie planu operacyjnego KSOW, sprawozdawczość z Planu Działania KSOW
tel. 22 274 2319
Tel. kom.: 797 489 155
d.mularczyk@cdr.gov.pl

 

Iwona Ryć
Zapewnienie wymiany informacji i doświadczeń – portale SIR, realizowanie planu operacyjnego KSOW
tel. 22 274 2320
i.ryc@cdr.gov.pl

 

Marta Strojna
Realizowanie planu operacyjnego KSOW
tel. 22 274 2328
m.strojna@cdr.gov.pl

 

Wojciech Maj
Baza danych Grup Operacyjnych EPI, realizowanie planu operacyjnego KSOW
tel. 22 22 274 23 18
w.maj@cdr.gov.pl

 

Aleksander Bomberski
Broker innowacji
Tel. kom.: 693 021 602
a.bomberski@cdr.gov.pl

 

Przemysław Lecyk
Broker innowacji
p.lecyk@cdr.gov.pl

Wojewódzki Zespół SIR