Dołącz do polskich wystawców i weź udział w „Wystawie i Szczycie Zrównoważonego Rozwoju” w Budapeszcie

W imieniu Ambasady Węgier w Warszawie zapraszamy do udziału w międzynarodowej konferencji i wystawie pod patronatem Prezydenta Węgier Jánosa Ádera  „Wystawa i Szczyt Zrównoważonego Rozwoju Planet Budapest 2021”, która odbędzie się w dniach 29 listopada – 5 grudnia 2021 roku w Budapeszcie.

Planet Budapest 2021 to tygodniowe wydarzenie Krajów Wyszehradzkich skupiające się na zrównoważonym rozwoju, na którym Organizatorzy spodziewają się tysięcy uczestników z Europy Środkowej i całego świata. To także pierwsza konferencja i wystawa na świecie, poświęcona zrównoważonemu rozwojowi, która odbędzie się po pandemii. Dlatego istotnym tematem wydarzenia będzie powiązanie popandemicznego ożywienia gospodarczego z podstawowymi zasadami zrównoważonego rozwoju.

 

Firmy i start-upy z Krajów Wyszehradzkich zaangażowane w zrównoważony rozwój będą miały okazję zademonstrować, w jaki sposób ich innowacyjne i konkurencyjne  produkty i usługi przyczyniają się do zrównoważonego rozwoju, tj. stanowią odpowiedź na wyzwania gospodarcze, społeczne i środowiskowe (zrównoważona gospodarka wodna, produkcja żywności, zarządzanie energią i odpadami, inteligentne miasta, zielone finanse i ograniczanie śladu ekologicznego gospodarstw domowych).

Zgłoś się i zaprezentuj swoją firmę na Planet Budapest 2021. Należy pamiętać, że do udziału jako wystawca wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Udział w Expo podlega wcześniejszej akceptacji. Zgłoszenia zostaną ocenione przez Organizatorów, a wyniki zostaną ogłoszone do 15 sierpnia 2021 roku.

 

Jak zgłosić swój udział jako wystawcy?

W przypadku zainteresowania wydarzeniem prosimy o rejestrację za pośrednictwem formularza online na stronie internetowej.

Termin rejestracji upływa  31 lipca br.

W przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem planetexpo@hepa.hu.

 

Szczegółowy opis warunków uczestnictwa znajdziecie Państwo poniżej w plikach do pobrania bądź na stronie internetowej wydarzenia.

Zapraszamy do udziału!

 

Do pobrania:

Informacje dla wystawców (wersja polskojęzyczna)