Szkolenie ARiMR nt. naboru wniosków na działanie „Współpraca” – Krótkie Łańcuchy Dostaw

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 17 marca w godz. 9.00 – 14.30. odbędzie się organizowane przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa szkolenie online dotyczące naboru wniosków o przyznanie pomocy w ramach działania „Współpraca” – Krótkie Łańcuchy Dostaw.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału w szkoleniu! 

 

W spotkaniu będzie można uczestniczyć za pośrednictwem aplikacji MS Teams. Liczba miejsc jest ograniczona możliwościami technicznymi, o udziale decyduje więc kolejność zgłoszeń.

Termin zapisu na szkolenie mija 15 marca, a dzień później osoby zakwalifikowane otrzymają na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail wiadomość z linkiem do szkolenia.

W przypadku dużego zainteresowania, ARiMR nie wyklucza organizacji ponownego szkolenia dla tych, którzy zapiszą się na nie w wyznaczonym terminie, a ze względu na brak miejsc nie dostaną 16 marca zaproszenia do udziału w nim.

 

Link do rejestracji-otwórz

Program szkolenia – otwórz

Klauzula informacyjna – otwórz

 

Uwagi techniczne związane z udziałem w szkoleniu

W spotkaniu można uczestniczyć za pośrednictwem dowolnej przeglądarki internetowej zgodnej z MS Teams. Uczestnictwo w szkoleniu nie wymaga tworzenia konta w MS Teams (jednakże można takie konto założyć jak również pobrać aplikację MS Teams). Konieczne jest posiadanie głośników lub słuchawek. Możliwe również będzie wykorzystanie mikrofonu podczas szkolenia.

Nie zalecane jest jednoczesne korzystanie z mikrofonu i głośników ze względu na możliwość wystąpienia zjawiska „sprzężenia zwrotnego” mikrofonu z głośnikami (w takim przypadku sugerowane jest korzystanie ze słuchawek).

 

Źródło: ARiMR