Konkurs startupów ‚EIT Food Innovation Prizes 2020’ – Finał Polski już za niespełna trzy godziny: oglądaj online!

Konkurs startupów ‚EIT Food Innovation Prizes 2020’, o którym już pisaliśmy przy okazji Finałów Portugalii prowadzony jest obecnie w wielu krajach. EIT Food pomaga startupom, które tworzą innowacje w Polsce sektorze rolno-spożywczym, poprawiając jego zrównoważony rozwój, przejrzystość i czyniąc go zdrowszym dla konsumenta końcowego.

Przypominamy, że dzisiaj nadszedł czas na Finały Polski w których weźmie udział osiem wyjątkowych startupów: MICROBE +, Bio2materials, Magnetica, BIO-FILMS, Terrabio, MakeGrowLab, Hugo – Autonomous Farm Rover oraz Hauora, gotowych do zaprezentowania się i zainspirowania swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami, które mogą zrewolucjonizować system żywności.

Dzięki uczestniczącym startupom, zaproszeniu gości specjalnych oraz przyznaniu trzech nagród pieniężnych: 1. nagroda – 5.000 euro, 2. nagroda – 3.000 euro i 3. nagroda – 1.000 euro przez jury, wydarzenie to dostarczy innowacyjnych pomysłów.

Poza tym rejestrując się na to wydarzenie online otrzymujesz szansę, aby przyznać startupowi, będącym Twoim faworytem, nagrodę publiczności w wysokości 2.000 euro! Po prezentacji startupów, uczestnicy wydarzenia zostaną zaproszeni do głosowania online na innowacyjne pomysły, które im się spodobały najbardziej, a ten z największą liczbą głosów zdobędzie nagrodę publiczności! Nie przegap okazji, aby się zaangażować, poznać i odkryć synergię drzemiącą w tym wydarzeniu.

Konkurs będzie można oglądać pod linkiem na Youtube tutaj: https://youtu.be/nsSw-nj9wyM

Finały Polski online konkursu startupów ‚EIT Food Innovation Prizes 2020’ już dzisiaj, 7 lipca, godz.16.00!

Zarejestruj się tutaj bezpłatnie, aby oglądać Finały Polski online i aktywnie uczestniczyć w przyznaniu nagrody publiczności!