Wymiana wiedzy w obiektach doświadczalnych instytutów naukowych – zaproszenie na seminarium

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie zaprasza przedstawicieli doradztwa rolniczego, przedstawicieli nauki, rolników oraz inne podmioty zainteresowane tematyką, na dwudniowe seminarium pt. Nauka-praktyce: wymiana wiedzy w obiektach doświadczalnych instytutów naukowych – Instytut Ochrony Roślin w Poznaniu – Państwowy Instytut Badawczy, organizowane w ramach SIR.

 

Seminarium odbędzie się w terminie 21-22 czerwca 2023 r. w Poznaniu (Hotel & Centrum Kongresowe IOR w Poznaniu ul. Władysława Węgorka 20, 60-318 Poznań, hotel mieści się przy ulicy Grunwaldzkiej wjazd od ul. Węgorka).

 

Celem wydarzenia jest zapoznanie uczestników z działalnością Instytutu Ochrony Roślin w Poznaniu i jego wpływem na polskie rolnictwo. Na seminarium zostaną poruszone takie tematy jak: wpływ czynników klimatycznych na występowanie chorób oraz nowe wyzwania w doborze fungicydów w integrowanej ochronie roślin rolniczych; szkodniki roślin rolniczych w nowoczesnych technologiach produkcji w świetle zmian klimatycznych; platforma sygnalizacji agrofagów i inne.

 

Seminarium jest bezpłatne. Uczestnicy pokrywają tylko koszt dojazdu do miejsca seminarium 

Rejestracja na seminarium odbywa się poprzez system e-CDRhttps://planowanie.cdr.gov.pl/szkolenia/ Osoby, które nie posiadają jeszcze konta muszą najpierw zarejestrować się w systemie eCDR, a następnie zalogować i zapisać się na seminarium. Zapisanie na seminarium jest wstępną rezerwacją miejsca i nie jest równoznaczne z kwalifikacją na seminarium. Zapisy będą dostępne do 7 czerwca br.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, o przyjęciu na seminarium będzie decydować kolejność zgłoszeń.

 

Więcej informacji, w tym program i osoby do kontaktu, udostępnionych jest na stronie internetowej Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie – otwórz