EIT Food Test Farms – przetestuj swoją innowację dla rolnictwa! Nabór do 8 maja!

EIT Food prowadzi 5. edycję programu Test Farms. Dołącz do grona 65 startupów z całej Europy, które już przetestowały swoje rozwiązania oraz poznaj liderów przemysłowych w branży rolniczej! Zgłoś swój startup do 8 maja!

Biostymulatory, rozwiązania dla rolnictwa regeneratywnego, nawozy organiczne, robotyka, czujniki upraw, ochronne zaprawianie nasion, technologie monitorowania gleby, technologie satelitarne, zarządzanie uprawami/hodowlą, narzędzia wspomagające podejmowanie decyzji (Decision Support Tool – DST). To tylko krótki wykaz typów rozwiązań, które były walidowane w ramach programu Test Farms.

Test Farms skierowany jest do innowacyjnych startupów oraz osób z pomysłem z branży agrotechnicznej, które dysponują co najmniej prototypem rozwiązania. Program wspiera innowatorów w walidacji i testowaniu ich produktów i usług,  zaprezentowaniu swojej działalności potencjalnym klientom i inwestorom. W tym roku będzie możliwość przeprowadzania testów w Polsce, Rumunii, Hiszpanii czy we Włoszech!

W tej edycji EIT Food chce umożliwić przetestowanie min. 20 rozwiązań! Oprócz testów, dostępu do sieci partnerów EIT Food  (m.in. John Deere, Südzucker, Bayer czy MASPEX), uczestnicy otrzymają grant w wysokości 4000 euro na pokrycie kosztów testów.

Rekrutacja trwa do 8 maja 2023!

Więcej informacji o programie Test Farms.