Jak pozyskać finansowanie dla projektów z programu Interreg Europa? — seminarium online

Interreg Europa to program, który ma na celu poprawienie jakości życia mieszkańców Unii Europejskiej poprzez rozwój współpracy regionalnej i międzynarodowej. Krajowy Punkt Kontaktowy zaprasza na seminarium informacyjne na temat drugiego naboru wniosków w programie, które odbędzie się online 28 marca 2023 roku, w godzinach 9:30-13:00.

 

Podczas seminarium zostaną przedstawione zasady realizacji projektów, wymagane dokumenty do wniosku o dofinansowanie oraz narzędzia i pomoce dla wnioskodawców. Polscy beneficjenci dowiedzą się także, jakie wsparcie, w tym finansowe, mogą otrzymać w ramach programu.

Program spotkania

W drugim naborze nie będzie ograniczeń tematycznych, co oznacza, że wnioski o dofinansowanie będą przyjmowane dla różnych projektów. Termin składania wniosków to 15 marca – 9 czerwca 2023 roku.

Rejestracja

Zainteresowani powinni zarejestrować się online, aby otrzymać link do spotkania drogą mailową 23 marca 2023 roku. W przypadku braku wiadomości z linkiem, można skontaktować się z organizatorem najpóźniej dzień przed spotkaniem:

 

Program Interreg Europa to doskonała szansa dla wszystkich, którzy chcą realizować projekty na rzecz rozwoju obszarów wiejskich i rolnictwa. W ramach programu można otrzymać wsparcie finansowe i merytoryczne, co pozwoli na skuteczne wdrożenie projektów i poprawienie jakości życia na obszarach wiejskich. Seminarium informacyjne odbywające się online, jest dobrym sposobem na zdobycie informacji i odpowiedzi na wszelkie pytania związane z programem Interreg Europa.

Źródło: KSOW