Nowoczesna produkcja mleka – zaproszenie do udziału w szkoleniu

Zachęcamy do udziału w szkoleniu połączonym z wyjazdem studyjnym pn. Nowoczesna produkcja mleka, organizowanym przez Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie w ramach Sieci na rzecz innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich.

 

Szkolenie odbędzie się w terminie 20-21 lutego 2023 r. w Małopolsce (okolice Wadowic).

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z nowościami związanymi z hodowlą bydła mlecznego i odpowiedź na pytanie w jakim kierunku zmierza produkcja mleka w powiązaniu z wyzwaniami PS WPR 2023-2027. Główne zagadnienia jakie będą poruszane na szkoleniu to: dobrostan krów mlecznych, żywienie ograniczające emisję metanu, zarządzanie stadem krów mlecznych.

Na szkolenie zapraszamy doradców, rolników, przedstawicieli nauki, przedstawicieli organizacji pozarządowych, uczniów i studentów szkół rolniczych oraz wszystkich zainteresowanych ww. tematyką. 

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o przyjęciu na szkolenie będzie decydować kolejność zgłoszeń. Szkolenie jest bezpłatne. Uczestnicy pokrywają tylko koszt dojazdu do miejsca szkolenia. Transport uczestników z miejsca wykładów do gospodarstw zapewnia Organizator.

 

Rejestracja na szkolenie odbywa się poprzez system eCDR. Każda osoba, aby zapisać się na szkolenie najpierw musi posiadać konto w ww. systemie.

Zapisy są dostępne pod adresem: https://planowanie.cdr.gov.pl/szkolenia/

Nabór na szkolenie trwa do 10 lutego 2023 r.

Harmonogram szkolenia – POBIERZ

 

Więcej informacje udostępnionych jest na stronie internetowej Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie.