Rusza druga edycja warsztatów innowacji metodą design thinking – #LabModules

Masz otwartą głowę i znasz realne problemy występujące na terenach oddalonych od dużych miast? Widzisz, że jednym z najpoważniejszych wyzwań, przed jakim stoimy – i nie ma tu znaczenia czy żyjemy w mieście czy na niewielkiej wsi – jest ochrona środowiska. Szukasz rozwiązań, które pozwolą odetchnąć naszej planecie?  Jeśli tak – zapraszamy do udziału w warsztatach Lab Modules!

 

Już 21 września (wtorek) o godz. 9:30 odbędzie się pierwsze spotkanie II edycji warsztatów #LabModules, dla tych, którzy widzą potencjał w innowacjach w obszarze gospodarki obiegu zamkniętego. Warsztaty organizowane przez Fundację Fundusz Współpracy.

 

#LabModules to wydarzenie skierowane do wszystkich, którzy chcą tworzyć innowacje społeczne w obszarze gospodarki obiegu zamkniętego na rzecz terenów wiejskich oraz oddalonych od dużych miast. Do udziału zapraszamy ludzi pełnych pomysłów, znających realne problemy pojawiające się na terenach oddalonych od dużych miast. Podczas pięciu spotkań uczestnicy, pod okiem trenerek, będą wypracowywać innowacyjne rozwiązania dla wyzwań, z którymi przychodzi im się mierzyć każdego dnia.

 

Do udziału zapraszamy zespoły, które chcą rozwijać swój pomysł na innowacje społeczne oraz osoby indywidualne. O udziale nie decyduje kolejność zgłoszeń, ale to jaką masz ideę.

Limit miejsc: 15

Forma: Online

Aby wziąć udział w drugiej edycji #LabModules należy wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy.

Zgłoszenia należy przekazać do 10.09.2021.

 

Dlaczego warto?

  • Poznasz narzędzia do wdrażania innowacji metodą design thinking
  • Zdobędziesz wiedzę na temat modelu gospodarki obiegu zamkniętego
  • Będziesz pracować w zespole, w angażującym procesie
  • Otrzymasz wsparcie merytoryczne moderatorek podczas procesu Twojej pracy nad innowacją
  • Swoje innowacyjne rozwiązanie będziesz mógł/mogła zamieścić na międzynarodowej platformie Skyrocket
  • Cenne kontakty i owocne sieciowanie 🙂

 

Szczegóły i terminy kolejnych spotkań:

Więcej informacji na stronie wydarzenia