Wejdź do świata innowacji – zostań ekspertem NCBR!

Współpraca z Centrum to doskonała okazja do osobistego włączenia się w proces tworzenia innowacyjnych produktów przez polskich przedsiębiorców i naukowców.

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju poszukuje ekspertów m.in z obszaru tematycznego: Rolnictwo, leśnictwo i rybołówstwo

Współpraca z Centrum to doskonała okazja do osobistego włączenia się w proces tworzenia innowacyjnych produktów przez polskich przedsiębiorców i naukowców. Z uwagi na wdrożeniowy charakter finansowanych przez Centrum przedsięwzięć, szczególnie cenione jest doświadczenie ekspertów w komercjalizacji prac badawczych oraz praktyczną znajomość realizacji projektów wspartą doświadczeniem biznesowym. NCBR zależy na najwyższej jakości pracy ekspertów, zarówno pod względem merytorycznym, jak i etycznym.

Eksperci NCBR zajmują się m.in.: oceną wniosków o dofinansowanie, oceną merytoryczną raportów lub wniosków o zmiany na etapie realizacji projektów oraz mogą brać udział w kontroli projektów. Większość zadań wykonywanych jest zdalnie, inne wymagają udziału w spotkaniach w siedzibie NCBR lub u Beneficjenta.

Wszystkich zainteresowanych współpracą NCBR zapraszamy do rejestracji w systemie InfoExpert, po której – w przypadku pozytywnej weryfikacji kandydata i spełnieniu kryteriów przyjętych w danym konkursie/programie – NCBR może skierować zaproszenie do wykonania pracy eksperckiej. Realizacja pierwszego zamówienia łączy się z podpisaniem Umowy ramowej o współpracy z NCBR.

Więcej informacji o tym, na czym polega praca eksperta NCBR i jak nim zostać odnajdą Państwo na stronie.

 

Źródło: NCBR