Warsztaty innowacji metodą design thinking – LAB MODULES

Masz otwartą głowę i znasz realne problemy występujące na terenach oddalonych od dużych miast? Widzisz, że jednym z najpoważniejszych wyzwań, przed jakim stoimy – i nie ma tu znaczenia czy żyjemy w mieście czy na niewielkiej wsi – jest ochrona środowiska. Szukasz rozwiązań, które pozwolą odetchnąć naszej planecie?  Jeśli tak – zapraszamy do udziału w warsztatach Lab Modules!

 

Już 23 czerwca (środa) o godz. 9:30 Fundacja Fundusz Współpracy organizuje na cykl warsztatów Lab Modules, dla tych, którzy widzą potencjał w innowacjach w obszarze gospodarki obiegu zamkniętego.

 

Dlaczego warto?

  • Poznasz narzędzia do wdrażania innowacji metodą design thinking,
  • Dostęp do wiedzy z zakresu modelu gospodarki obiegu zamkniętego,
  • Doświadczenie pracy zespołowej, w angażującym procesie,
  • Otrzymasz wsparcie w obszarze szerszego, głębszego spojrzenia na problem i potrzeby, co da Tobie możliwość wypracowania innowacyjnego rozwiązania
  • Otrzymasz wsparcie merytoryczne moderatorek podczas procesu Twojej pracy nad innowacją,
  • Cenne kontakty i owocne sieciowanie.

 

Jak się zgłosić swoje uczestnictwo?

Do udziału w warsztatach zapraszamy zespoły, które chcą rozwijać swój pomysł na innowacje społeczne oraz osoby indywidualne. O udziale nie decyduje kolejność zgłoszeń, ale to jaką masz ideę.

Limit miejsc: 15 osób

Forma: Online

Zgłoś swój udział wypełniając formularz zgłoszeniowy do dnia 21.06.2021

 

Więcej informacji o wydarzeniu

 

Warsztaty z serii Lab Modules organizowane są przez Fundację Fundusz Współpracy w ramach projektu CERUSI współfinansowanego w ramach Programu Interreg EUROPA ŚRODKOWA. Więcej informacji o projekcie.