Konkurs „Innowacje w agroturystce” – weź udział w konkursie i do 3 lipca 2020 wyślij swoje zgłoszenie!

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego  Oddział w Siedlcach organizuje konkurs „Innowacje w agroturystyce”. Do udziału w nim  zapraszamy rolników, mieszkańców wsi z terenu wschodniego Mazowsza (powiatów: garwolińskiego, łosickiego, mińskiego, siedleckiego, sokołowskiego, węgrowskiego, otwockiego, wołomińskiego) , prowadzących działalność agroturystyczną.

Celem konkursu jest: popularyzacja innowacji w gospodarstwach agroturystycznych sprzyjających podnoszeniu standardu świadczonych usług, promocja agroturystyki wschodniego Mazowsza oraz ułatwianie wymiany wiedzy fachowej i dobrych praktyk w zakresie wdrażania innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich w obszarze działalności pozarolniczej.

Zainteresowanych udziałem w konkursie prosimy o wypełnienie i dostarczenie do 3 lipca br. karty zgłoszenia (zał. 1)  na adres:

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego 08- 110 Siedlce Kazimierzowska 21

Osoba do kontaktu: Maria Sudnik – tel. 504 149 862 , e-mail:  maria.sudnik@modr.mazowsze.pl

Konkurs realizowany jest w ramach operacji „Innowacje w działalności pozarolniczej” wpisanej do Planu Operacyjnego Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2020-2021 w ramach Sieci na rzecz innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich

W załączeniu:

  1. Regulamin konkursu
  2. Karta zgłoszenia do konkursu (zał. Nr.1)

fot. dandelion_tea, Pixabay