Odwiedź Polski e-bazarek – kup polską żywność lub sprzedaj swoje produkty

Polski e-bazarek to doskonała bezpłatna promocja naszych rolników, producentów regionalnej i ekologicznej żywności, usługodawców, twórców rękodzieła i kół gospodyń wiejskich oraz doskonałe miejsce na zakupy. To również możliwość tworzenia krótkich łańcuchów dostaw pomiędzy producentami a konsumentami.

Polski  e-bazarek jest rozwinięciem inicjatywy Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa rolniczego i strona istnieje dzięki współpracy wojewódzkich ośrodków doradztwa rolniczego oraz Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Radomiu. Strona e-bazarek  działa od niedawna, ale już pomaga tysiącom producentów, a do wyboru są niezliczone ilości produktów. Wszystkie pochodzą z polskiej wsi. W ten sposób producenci mogą szybko docierać do klientów i podratować swój budżet w trudnym dla wszystkich czasie. Ogłoszenia na e-bazarku są darmowe. Niektórzy sprzedali już na nim wszystko, co mieli do zaoferowania.

Rejestracji, w celu przedstawienia swojej oferty, można dokonać wchodząc na stronę www.polskiebazarek.pl i wybierając odpowiednie województwo.

Równie proste są zakupy na Polskim E-bazarku – zobacz
Działalność serwisu to pomoc  mieszkańcom obszarów wiejskich w sprzedaży wytworzonych produktów i usług oraz realizacja hasła „CUDZE CHWALICIE, SWOJE POZNAJCIE”.

Źródło: KSOW