Szkolenie e-learningowe „Sprzedaż produktów lokalnych przez Internet – szkolenie dla mieszkańców obszarów wiejskich”

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie organizuje kolejną edycję szkolenia internetowego pn. „Sprzedaż produktów lokalnych przez Internet – szkolenie dla mieszkańców obszarów wiejskich” w terminie od 25.05.do 15.06.2020 r.

Udział w szkoleniu umożliwi przekazanie uczestnikom praktycznej wiedzy z zakresu zasad e-marketingu w kreowaniu produktu lokalnego oraz przedstawienie nowoczesnych narzędzi służących podnoszeniu jakości świadczonych usług przy pomocy Internetu oraz sposobu promocji i sprzedaży produktów lokalnych za pomocą tychże narzędzi. Narzędzia te w obecnych czasach są ważnym elementem w rozwoju przedsiębiorczości i rolnictwa na obszarach wiejskich. Sklep internetowy lokalnego przedsiębiorcy czy rolnika oparty o nowoczesne nośniki informacji i formy sprzedaży w zdecydowany sposób przyczynia się do rozwoju firmy czy gospodarstwa rolnego zwiększenia dochodowości.

Szkolenie składa się z sześciu lekcji:

Lekcja 1: Sklep internetowy – zasady działania

Lekcja 2: Założenie sklepu internetowego krok po kroku

Lekcja 3: Rodzaje sklepów internetowych – jak wybrać najlepszy

Lekcja 4: Sprzedaż produktów poprzez sklep internetowy – warunki sprzedaży

Lekcja 5: Różne możliwości sprzedaży przez Internet

Lekcja 6: Jak prowadzić sklep internetowy, aby odnieść sukces?

Materiały szkoleniowe będą dostępne na platformie e-learningowej www.cdrkursy.pl

Uczestnicy szkolenia otrzymają Zaświadczenie potwierdzające ukończenie formy edukacyjnej. Warunkiem otrzymania zaświadczenia jest udzielenie minimum 70% sumy poprawnych odpowiedzi z testu jednokrotnego wyboru.

Rekrutacja na szkolenie trwa do 8.06.2020 r.

Wszystkie szczegółowe informacje, kontakty oraz karta zgłoszeniowa dostępne są tutaj: https://www.cdr.gov.pl/doskonalenie-zawodowe/3305-szkolenie-e-learningowe-pn-sprzedaz-produktow-lokalnych-przez-internet-szkolenie-dla-mieszkancow-obszarow-wiejskich