Cykl szkoleń „Partnerstwo dla rozwoju III” Kielce, Bydgoszcz, Mikołajki – nabór uczestników

Zapraszamy do udziału w cyklu szkoleń pn. „Partnerstwo dla rozwoju III” organizowanym przez Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Warszawie.

Celem szkolenia jest przekazanie informacji dotyczących działania „Współpraca” w ramach PROW 2014-2020 oraz tworzenia Grup Operacyjnych EPI i realizacji projektów przez te Grupy. Przekazanie w ramach szkoleń wiedzy i umiejętności zawiązywania Grup Operacyjnych na rzecz innowacji pozwoli na ściślejszą współpracę między różnymi instytucjami oraz na promocję wielopodmiotowych projektów na rzecz wdrażania innowacji w sektorze rolno-spożywczym.

 

Szkolenia odbędą się w trzech różnych lokalizacjach:

  1. Kielce – z terminem realizacji 11-12 września 2019 r. skierowane do uczestników pochodzących w szczególności z województw: opolskiego, śląskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego, podkarpackiego, lubelskiego.

           Termin zgłoszeń do 03.09.2019 r.

 

  1. Mikołajki – z terminem realizacji 25-26 września 2019 r. skierowane do uczestników pochodzących w szczególności z województw: łódzkiego, mazowieckiego, podlaskiego, warmińsko-mazurskiego.

           Termin zgłoszeń do 12.09.2019 r.

 

  1. Bydgoszcz – z terminem realizacji 1-2 października 2019 r. skierowane do uczestników pochodzących w szczególności z województw: pomorskiego, zachodniopomorskiego, kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, wielkopolskiego, dolnośląskiego.

           Termin zgłoszeń do 20.09.2019 r.

 

W ramach szkoleń organizator zapewnia bezpłatnie wyżywienie zgodnie z harmonogramem oraz noclegi w pokojach 2-osobowych.

 

Pobierz program szkolenia oraz formularze zgłoszeniowe:

Ramowy program szkolenia

Karta zgłoszenia uczestnictwa – Kielce

Karta zgłoszenia uczestnictwa – Mikołajki

Karta zgłoszenia uczestnictwa – Bydgoszcz

 

Skany wypełnionych i podpisanych formularzy zgłoszeniowych zgodnie z terminami wskazanymi powyżej, należy wysłać pocztą elektroniczną na adresy: d.mularczyk@cdr.gov.pl oraz i.ryc@cdr.gov.pl 

Liczba miejsc jest ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń.