XVI edycja Targów Gospodarski Leśnej, Przemysłu Drzewnego i Ochrony Środowiska EKO-LAS

W dniach 7-9 września 2018 roku w Mostkach koło Świebodzina, teren Nadleśnictwa Świebodzin stanie się miejscem prezentacji kompleksowej oferty dla branży leśnej oraz przemysłu drzewnego, stwarzając korzystny grunt pod kontakty handlowe.

Targi EKO-LAS zbliżają się wielkimi krokami. Organizatorzy szykują ponad 60.000 m2 ekspozycji wystawienniczej, a także wiele atrakcji dla przedstawicieli branży leśnej w postaci seminariów
i szkoleń. Odwiedzający mogą liczyć na cykl dynamicznych pokazów maszyn w czasie pracy oraz specjalistyczną wiedzę, którą podzielą się znane w kraju autorytety.

Odbywające się w cyklu dwuletnim Targi EKO-LAS to wydarzenie, które od lat wspiera rozwój branży leśnej, motywując przedsiębiorców ze wszystkich sektorów leśnych do poszukiwania innowacyjnych rozwiązań. To największa w naszym kraju ekspozycja sprzętu nowej generacji oraz niezwykle widowiskowe SHOW, podczas którego odbywają się manewry maszyn leśnych. W tym roku swoją ofertę zaprezentują firmy na powierzchni ponad 60.000 m2, które przyciągną kilka tysięcy profesjonalistów zainteresowanych innowacyjnymi technologiami, maszynami i usługami związanymi z leśnictwem. Targi EKO-LAS to jedyne wydarzenie w naszym kraju, które tak chętnie odwiedzają przedstawiciele lasów państwowych, pracownicy zakładów usług leśnych, władze miast i gmin oraz rolnicy. Emocjonujące pokazy harwesterów czy forwarderów na powierzchniach demonstracyjnych stały się siłą napędową ostatniej edycji, dlatego tegoroczne wydarzenie również zostanie wzbogacone prezentacją maszyn w czasie pracy.

Więcej informacji