XXVII Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym

Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie serdecznie zaprasza na XXVII Regionalną Wystawę Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym i VIII Ogólnopolską Wystawę Królików Rasowych, które odbędą się 4-5 września 2021 roku

Wystawa wyróżnia się imponującą frekwencją odwiedzających, rekordową liczbą wystawców i wspaniałą atmosferą.

Szepietowska Agroarena w pierwszy weekend września zapełni się najpiękniejszymi okazami zwierząt hodowlanych, a na powierzchni kilkunastu hektarów wystawcy zaprezentują najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne dla rolnictwa, sprzęt i środki do produkcji rolniczej. Podlaski Ośrodek Doradztwa w Szepietowie, gości rolników, a także krajowych i zagranicznych przedstawicieli agrobiznesu. Kontakty zawarte w czasie Wystawy owocują wieloma przedsięwzięciami, które budują infrastrukturę polskiego rolnictwa.

Wystawie Zwierząt Hodowlanych towarzyszą Dni z Doradztwem Rolniczym. Jest to okazja do zaprezentowania oferty doradztwa rolniczego i innowacyjnych rozwiązań we współczesnym, rozwijającym się rolnictwie. Jest to również okazja do wielu spotkań z rolnikami, doradcami, wystawcami, przedsiębiorcami i przedstawicielami świata nauki.

Nowoczesne rolnictwo i najpiękniejsze zwierzęta hodowlane !!!

Odwiedź Szepietowo 4-5 września, więcej na stronie www.odr.pl oraz na portalu społecznościowym FB

 

Data

wrz 04 - 05 2021
Expired!

Czas

All Day

Etykiety

Wojewódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego
Kategoria

Organizator

Podlaski ODR
Strona WWW
http://www.odr.pl

Skip to content