„Wystawa i Szczyt Zrównoważonego Rozwoju” w Budapeszcie

W imieniu Ambasady Węgier w Warszawie zapraszamy do udziału w międzynarodowej konferencji i wystawie pod patronatem Prezydenta Węgier Jánosa Ádera  „Wystawa i Szczyt Zrównoważonego Rozwoju Planet Budapest 2021”, która odbędzie się w dniach 29 listopada – 5 grudnia 2021 roku w Budapeszcie.

Planet Budapest 2021 to tygodniowe wydarzenie Krajów Wyszehradzkich skupiające się na zrównoważonym rozwoju, na którym Organizatorzy spodziewają się tysięcy uczestników z Europy Środkowej i całego świata. To także pierwsza konferencja i wystawa na świecie, poświęcona zrównoważonemu rozwojowi, która odbędzie się po pandemii. Dlatego istotnym tematem wydarzenia będzie powiązanie popandemicznego ożywienia gospodarczego z podstawowymi zasadami zrównoważonego rozwoju.

 

Planeta Budapest 2021 ma na celu zapewnienie firmom z Krajów Wyszehradzkich możliwości przedstawienia i promocji innowacyjnych i konkurencyjnych produktów i usług, które stanowią odpowiedź na wyzwania gospodarcze, społeczne i środowiskowe, takie jak zrównoważona gospodarka wodna, produkcja żywności, zarządzanie energią i odpadami, inteligentne miasta, zielone finanse i ograniczanie śladu ekologicznego gospodarstw domowych.

Fakt, że wielu prestiżowych prelegentów z rządów poszczególnych Państw, międzynarodowych firm i instytucji finansowych już wyraziło chęć udziału, świadczy o szczególnym zainteresowaniu wydarzeniem.

Jednym z głównych celów Planet Budapest 2021 jest wsparcie wystawiających się firm – pod koniec niewątpliwie trudnego okresu – w odzyskaniu utraconych rynków oraz znalezieniu i wejściu na nowe. Podczas targów wystawcy z Krajów Wyszehradzkich będą mieli do dyspozycji 19 000 metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej, gdzie będą mieli okazję by przedstawić najnowsze rozwiązania, które mogą przyczynić się do modernizacji przemysłu spożywczego, gospodarki wodnej, energetyki, gospodarki odpadami, transportu, miast i domów, a także promować przejście w kierunku zrównoważonego rozwoju. Wydarzenie stworzy Wystawcom doskonałą okazję do nawiązania kontaktów z nowymi partnerami biznesowymi.

Szczyt, Expo, Programy Młodzieżowe i Programy Publiczne to cztery tematyczne grupy wydarzeń Planet Budapest 2021. Expo będzie charakteryzować się różnymi programami tematycznymi, nowymi i innowacyjnymi rozwiązaniami organizacyjnymi oraz silnym ukierunkowaniem na B2B.

 

Rejestracja na stronie internetowej https://planetbudapest.hu/en/registration do dnia 15 czerwca 2021 r. Wszelkie pytania należy kierować do: planetexpo@hepa.hu.

 

Data

lis 29 2021 - gru 05 2021
Expired!

Czas

All Day
Kategoria

Skip to content