„WYKORZYSTANIE PROBIOTECHNOLOGII OPARTEJ NA POŻYTECZNYCH MIKROORGANIZMACH PRZYKŁADEM ZASTOSOWANIA NOWOCZESNYCH I INNOWACYJNYCH TECHNOLOGII W UPRAWACH ROŚLINNYCH, CHOWIE ORAZ ŻYWIENIU BYDŁA MLECZNEGO, MIĘSNEGO W GOSPODARSTWACH ROLNYCH W POLSCE”

Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Częstochowie Oddział Mikołów i Podbeskidzkie Centrum Mikroorganizmów w Kaniowie zaprasza rolnikówproducentów rolnych upraw rolniczych, warzywnych, sadowniczych, doradców rolnych, przedstawicieli samorządów w woj. śląskim na konferencję nt.:

„WYKORZYSTANIE PROBIOTECHNOLOGII OPARTEJ NA POŻYTECZNYCH MIKROORGANIZMACH PRZYKŁADEM ZASTOSOWANIA NOWOCZESNYCH I INNOWACYJNYCH TECHNOLOGII W UPRAWACH ROŚLINNYCH, CHOWIE ORAZ ŻYWIENIU BYDŁA MLECZNEGO, MIĘSNEGO W GOSPODARSTWACH ROLNYCH W POLSCE”.

Termin i miejsce konferencji: 17 września 2021 r. (tj. piątek) w Śląskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Częstochowie Oddział Mikołów (sala konferencyjna Hotel AGRO).

Adres: ul. Gliwicka 85 43-190 Mikołów, godz. 830 (Rejestracja uczestników 730– 830).

W programie konferencji:

  • Rolnictwo świadome, oparte na biologicznym potencjale gleby. Innowacyjna ocena życia mikrobiologicznego gleby;
  • Hodowla bydła mlecznego i mięsnego z zastosowaniem probiotechnologii w praktyce, z zachowaniem dobrostanu zwierząt;
  • Wpływ probiotechnologii na poziom emisji amoniaku i siarkowodoru w hodowli zwierząt. Działania zgodne ze strategią od pola do stołu, na rzecz zrównoważonego rolnictwa – dobrostan zwierząt;
  • Rolniczy ekosystem jutra, jako model gospodarstwa referencyjnego Smart Village. Model wytwarzania żywności najwyższej jakości, dystrybucja i tworzenie w sposób innowacyjny ekologicznej formy stanowiącej zamknięty obieg;
  • Ekologiczne gospodarstwo sadownicze – to się opłaca. Stowarzyszenie EKOOWOC –  rolnictwo regeneracyjne przyjazne dla środowiska;
  • Przykłady zastosowania probiotechnologii w uprawach. Gospodarstwa oparte na naturalnych technologiach – praktyczne zastosowanie w realizacji strategii od pola do stołu.

 

Harmonogram i karta zgłoszeniowa do pobrania poniżej.

Wypełnione i podpisane karty zgłoszeniowe prosimy przesyłać na adres e-mail: k.krason@odr.net.pl do dnia 15.09.2021 (tj. środa).

W związku z sytuacją epidemiologiczną wywołaną koronawirusem COVID-19 w Polsce, prosimy, aby każdy uczestnik konferencji zabezpieczył się w maseczkę zasłaniającą usta i nos.

Więcej informacji, w tym program i karta zgłoszenia

Data

wrz 17 2021
Expired!

Czas

All Day

Etykiety

Wojewódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego
Kategoria

Skip to content