Wyjazd studyjny – I Dolnośląski Szczyt Grup Operacyjnych

Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego zaprasza 22-24 maja na wyjazd studyjny w ramach operacji „I Dolnośląski Szczyt Grup Operacyjnych”, do województwa dolnośląskiego i opolskiego.  

Wyjazd jest kontynuacją konferencji, zorganizowanej przez Ośrodek w marcu. Stanowi okazję do zaprezentowania grup operacyjnych, realizujących duże projekty badawczo-wdrożeniowe oraz grupy powstałe w ramach krótkich łańcuchów dostaw z działania „Współpraca”. 

Projekt umożliwi zaprezentowanie innowacyjnych rozwiązań, wdrażanych przez grupy operacyjne EPI, w województwie dolnośląskim i opolskim. Uczestnicy wyjazdu zapoznają się z efektami i korzyściami wynikającymi z wprowadzania innowacji w gospodarstwach rolnych oraz wymogami działania „Współpraca”. Tematyka wyjazdu będzie także obejmować zasady tworzenia krótkich łańcuchów dostaw, które w nowej perspektywie finansowej Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027, będą należały do zadań realizowanych przez Lokalne Grupy Działania. 

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy członków grup operacyjnych, rolników, przedstawicieli doradztwa rolniczego, nauki, Lokalnych Grup Działania, instytucji pracujących na rzecz rolnictwa, osoby zainteresowane tą tematyką i uczestnictwem w grupach operacyjnych.

 

Więcej informacji – otwórz

Data

maj 22 - 24 2023
Expired!

Czas

All Day
Kategoria

Organizator

Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą we Wrocławiu

Skip to content