Wsparcie rolnictwa ekologicznego w zakresie doboru odmian i nasiennictwa – zaproszenie na konferencję

W imieniu  Instytutu Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa-Państwowy Instytut Badawczy w Puławach, serdecznie zapraszamy na dwudniową konferencję pt. “Wsparcie rolnictwa ekologicznego w zakresie doboru odmian i nasiennictwa“.

Konferencja odbędzie się w dniach 30 czerwca – 1 lipca 2021 r.

Pierwszemu dniu konferencji przyświecać będzie hasło “Dobór odmian oraz znaczenie jakości materiału siewnego w praktyce rolnictwa ekologicznego”. W trakcie spotkania zaprezentowane będą ekologiczne pola doświadczalne oraz wyjazd do ekologicznego gospodarstwa w celu zapoznania uczestników z polami produkcyjnymi. Ponadto omówione zostaną zagadnienia dotyczące dostępności i rynku ekologicznego materiału nasiennego warzyw w Polsce oraz najważniejsze działania i rezultaty realizacji projektu LIVESEED. Drugi dzień konferencji dotyczyć będzie tematu “Dobór odmian jako element agrotechniki kształtujący produkcyjność i jakość produkcji roślinnej w gospodarstwach ekologicznych. Ekologiczne Doświadczalnictwo Odmianowe”.

 

Chętni do wzięcia udziału w konferencji proszeni są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz przesłania go na adres:: ekologia@iung.pulawy.pl do dnia 24 czerwca 2021 r.

Koszty zakwaterowania, wyżywienia (prosimy zgłaszać preferencje dietetyczne) i wyjazdów terenowych pokrywa organizator, koszty dojazdu do Puław pokrywa uczestnik konferencji we własnym zakresie.

 

Szczegółowy program konferencji oraz karta zgłoszenia dostępne są na stronie internetowej Instytutu Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa-Państwowy Instytut Badawczy w Puławach.

Data

cze 30 2021 - lip 01 2021
Expired!

Czas

All Day

Etykiety

Inne
Kategoria

Skip to content