WARSZTATY SEROWARSKIE „SEROWARSTWO OD PODSTAW”

Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli zaprasza na warsztaty serowarskie pt. „Serowarstwo od podstaw”

Data i miejsce warsztatów: 10-11 maj 2022 r. –  Łubinowe Wzgórze | Eko Resort & Natural SPA Łąki 45A, 24-160 Nałęczów

Przedsięwzięcie wpisuje się w zadanie Planu Operacyjnego KSOW na lata 2022-2023 w zakresie Sieci na rzecz innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich (SIR). Realizacja operacji przyczyni się do podniesienia poziomu wiedzy i umiejętności w zakresie małego przetwórstwa uczestników warsztatów, podniesienia poziomu wiedzy w zakresie systemów jakości żywności i krótkich łańcuchów dostaw odbiorców operacji.

Warsztaty realizowane są w ramach operacji „Zespół tematyczny ds. serowarstwa”. Celem operacji jest inicjowanie wymiany wiedzy i doświadczeń, identyfikacja bieżących problemów oraz poszukiwanie możliwości ich rozwiązania pomiędzy przedstawicielami różnych środowisk w zakresie serowarstwa. Utworzenie Zespołu Tematycznego ds. serowarstwa umożliwi stworzenie platformy podnoszenia poziomu wiedzy, wymiany doświadczeń, bezpośredniej rozmowy, współpracę podmiotów zainteresowanych innowacjami w rolnictwie, produkcji żywności i na obszarach wiejskich.

Do udziału w warsztatach zapraszamy rolników z terenu województwa lubelskiego zajmujących się przetwórstwem mleka lub zainteresowanych podjęciem takiej działalności.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, zapewniamy nocleg i wyżywienie.

Więcej informacji, w tym program i karta zgłoszenia

Data

maj 10 - 11 2022
Expired!

Czas

All Day

Etykiety

Wojewódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego
Kategoria

Organizator

Lubelski ODR
Strona WWW
www.http://lodr.konskowola.pl

Skip to content