Warsztaty naukowe „Preparaty mikrobiologiczne w rolnictwie i ochronie środowiska”

Zachęcamy do wzięcia udziału w warsztatach naukowych pt. „Preparaty mikrobiologiczne w rolnictwie i ochronie środowiska”.

Do udziału w warsztatach zapraszamy pracowników naukowych i doktorantów, przedstawicieli Ośrodków Doradztwa Rolniczego, urzędników administracji państwowej, pracowników sektora rolnego, rolników, przedstawicieli firm agrochemicznych, uczniów i studentów kierunków rolnictwo – ochrona środowiska oraz specjalistów reprezentujących różne dyscypliny i specjalności wiążące się z problematyką obrad.

Warsztaty naukowe odbędą się w Instytucie Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa – Państwowym Instytucie Badawczym w Puławach w dniu 28 czerwca 2023 r.

Niniejsze wydarzenie będzie doskonałą okazją do spotkania naukowców i praktyków zajmujących się zagadnieniami dotyczącymi zastosowania w praktyce preparatów mikrobiologicznych a także badaniami z obszarów związanych z ekologią mikroorganizmów, ochroną środowiska oraz rolnictwem i ogrodnictwem.

Warsztaty naukowe będą zorganizowane w ramach realizacji zadania 1.7 dotacji celowej MRiRW w 2023 r. pt. „Preparaty mikrobiologiczne”

W ramach organizacji warsztatów zostaną przedstawione następujące zagadnienia:

  • Znaczenie mikroorganizmów w jakości gleb i plonowaniu roślin
  • Zastosowanie preparatów mikrobiologicznych w rolnictwie
  • Wpływ klimatu na mikroorganizmy glebowe i zastosowanie preparatów mikrobiologicznych
  • Wprowadzanie do obrotu nawozów i środków wspomagających uprawę roślin oraz nawozowych produktów mikrobiologicznych
  • Komercjalizacja preparatów mikrobiologicznych

 

Komunikat I

Załącznik 2_wzór streszczenia

Załącznik 1_karta zgłoszenia

 

Data

cze 28 2023
Expired!

Czas

All Day
Kategoria

Skip to content