VII Międzynarodowe Forum Sektora Wołowiny

W dniach 10-11 marca br. odbędzie się VII Międzynarodowe Forum Sektora Wołowiny, organizowane przez Polskie Zrzeszenie Producentów Bydła Mięsnego i Radę Sektora Wołowiny. Wydarzenie odbędzie się w hotelu Radisson w Warszawie na ul. Grzybowskiej 24.

Forum ma na celu poruszenie najważniejszych wyzwań jakie stoją przed europejskim sektorem wołowiny. Kluczowym dla polskich i europejskich hodowców bydła mięsnego oraz producentów żywca wołowego jest znalezienie odpowiedzi na pytanie:

W jaki sposób Zielony Ład, Strategia od Pola do Stołu oraz Krajowe Plany Strategiczne mogą przyspieszyć rozwój zrównoważonej, niskoemisyjnej produkcji żywca wołowego?

Dyskusja o rolnictwie zrównoważonym będzie prowadzona w blokach tematycznych:

  • Rolnictwo węglowe
  • Dobrostan zwierząt
  • Handel
  • Odporność ekonomiczna

Udział w Forum zapowiedzieli Wicepremier Henryk Kowalczyk, a także Maciej Golubiewski szef gabinetu Komisarza Janusza Wojciechowskiego.

Zachęcamy do zgłaszania swojego uczestnictwa w wydarzeniu. Link do formularza rejestracyjnego: https:Rejestracja | VII Międzynarodowe Forum Sektora Wołowiny (conrego.com) 

Po zakończeniu procesu rejestracji otrzymają Państwo potwierdzenie, a w dalszej kolejności odpowiednie wskazówki organizacyjne.

 

Szczegółowe informacje na temat forum udostępnione są na stronie wydarzenia pod linkiem https://7.beefforum.pl/

Data

mar 10 - 11 2022
Expired!

Czas

All Day

Etykiety

Inne
Kategoria

Skip to content