Targi Sadownictwa i Warzywnictwa

Zapraszamy do uczestnictwa w XIII edycji Targów TSW 2023, które odbędą się w dniach 18–19 stycznia 2023 roku na Targach Kielce, przy ulicy Zakładowej 1 w Kielcach. Podczas minionej edycji, w ciągu dwóch dni na 23 000 m² powierzchni wystawienniczej, swoje produkty zaprezentowało 346 firm z kraju i z zagranicy, a wydarzenie odwiedziło 11 146 osób.

Obecnie jest to największa w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej wystawa maszyn i urządzeń dla producentów owoców i warzyw, oferująca najszerszy w kraju przegląd nawozów i środków ochrony roślin, produktów oraz technologii sadowniczych i ogrodniczych.

Targom tradycyjnie towarzyszyć będą liczne konferencje, podczas których będzie można zapoznać się m.in. z najnowszymi trendami w:

  • sadownictwie,
  • produkcji truskawek,
  • warzywnictwie,
  • ekologii i ogrodnictwie zrównoważonym.

Podczas tegorocznych targów zapraszamy również po raz pierwszy na „Konferencję Jagodową – porzeczka i malina”, na której będzie można poznać tajniki upraw tych krzewów owocowych.

Wśród prelegentów będą zarówno polscy, jak i zagraniczni specjaliści, naukowcy oraz praktycy.


Dla zwiedzających wstęp na targi jest bezpłatny. Dla podróżujących samochodem, organizatorzy zapewniają darmowy parking. 

Zachęcamy do rejestracji online, dostępnej na stronie organizatorów.

Data

sty 18 - 19 2023
Expired!

Czas

All Day

Etykiety

Inne
Kategoria

Skip to content