Szkolenie online – Agroleśnictwo, opłacalność ekonomiczna i ekologiczna

Zespół Rozwoju Obszarów Wiejskich CDR w Brwinowie, O/Poznań zaprasza w dniu 17.08.2021r. o godz. 10:00 na szkolenie-webinarium nt.: „Agroleśnictwo – opłacalność ekonomiczna i ekologiczna upraw agroleśnych”. Szkolenie będzie realizowane na platformie ClickMeeting. Szkolenie jest realizowane w ramach operacji własnych SIR. Szkolenie skierowane jest do przedstawicieli doradztwa, świata nauki, administracji rządowej samorządowej, rolników, nauczycieli rolniczych, mieszkańców obszarów wiejskich – osób zainteresowanych tematyką agroleśnictwa.

Celem szkolenia jest przekazanie wiedzy i informacji na temat innowacyjnych  rozwiązań w rolnictwie i na obszarach wiejskich w zakresie agroleśnictwa oraz upowszechnianie dobrych praktyk. Przedstawione zostaną informacje dotyczące podstawowej wiedzy w zakresie agroleśnictwa oraz czynników wpływających na opłacalność ekonomiczną i ekologiczną upraw agroleśnych. Operacja ma również za zadanie ułatwienie kontaktów i wymianę doświadczeń między nauką a praktyką.

Szkolenie jest finansowane w ramach operacji własnej w ramach Planu Operacyjnego na lata 2020-2021 w zakresie Sieci na Rzecz Innowacji w Rolnictwie.

Szkolenie jest bezpłatne dla uczestników.

Rejestracja na szkolenie odbywa się poprzez platformę e-CDR pod adresem: https://planowanie.cdr.gov.pl/szkolenia/

Instrukcja zapisów znajduje się na stronie internetowej:  https://kalendarz.cdr.gov.pl/index.php/s/SH9ZtRLbLBraECG

Rekrutacja na szkolenie trwać będzie od 09.08.2021 r. do 16.08.2021 r. O uczestnictwie w szkoleniu decyduje terminowe dopełnienie zgłoszenia, a w przypadku dużej liczby chętnych kolejność zgłoszeń. Potwierdzenie rejestracji nie jest równoznaczne z zakwalifikowaniem na szkolenie. Zakwalifikowany uczestnik otrzyma z systemu wiadomość o zmianie w zapisie na szkolenie.

Uczestnicy otrzymają zaświadczenie o uczestnictwie w szkoleniu. 

 

Osoby do kontaktu:

– w sprawach merytorycznych: Przemysław Lecyk: e-mail: p.lecyk@cdr.gov.pl

– w sprawach organizacji i rekrutacji: Agnieszka Nowicka-Czerny : e-mail: a.nowicka@cdr.gov.pl

– w sprawach technicznych: Jacek Hanasko, tel. 61 8232 081, e-mail: j.hanasko@cdr.gov.pl

 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu.

Do pobrania: – harmonogram.doc

 

Data

sie 17 2021
Expired!

Czas

10:00 - 15:00

Etykiety

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie
Kategoria

Organizator

Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Poznaniu

Skip to content