Szkolenie BIOFRUITNET: Zwiększanie innowacyjności ekologicznej produkcji owoców poprzez silną sieć wiedzy

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Radomiu wraz z Instytutem Ogrodnictwa w Skierniewicach w ramach międzynarodowego projektu BIOFRUITNET serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w szkoleniu pn. „BIOFRUITNET: Zwiększanie innowacyjności ekologicznej produkcji owoców poprzez silną sieć wiedzy”.

Szkolenie odbędzie się 23 marca za pośrednictwem platformy internetowej oraz stacjonarnie w Centrum Doradztwa Rolniczego w Radomiu, ul. Chorzowska 16/18.

Zgłoszenia uczestnictwa należy dokonywać do dnia 21.03.2023r. elektronicznie na stronie: https://planowanie.cdr.gov.pl/szkolenia/.

Dodatkowo, osoby, które chcą uczestniczyć w szkolenia na miejscu, proszone są o bezpośredni kontakt z opiekunem szkolenia.

Na spotkaniu zostaną przedstawione główne osiągnięcia 3-letniej realizacji projektu. Będą one dotyczyły praktycznej wiedzy pozyskanej z różnych krajów – partnerów projektu.

Omawiane tematy to między innymi ochrona i nawożenie upraw, innowacyjne zarządzanie glebą oraz otoczeniem sadów ekologicznych. Opracowane w projekcie materiały, są dostępne w bardzo ciekawych i nowoczesnych formach przekazu, które będą zaprezentowane na spotkaniu.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Więcej informacji –otwórz

Data

mar 23 2023
Expired!

Czas

All Day
Kategoria

Skip to content