Spotkanie brokerskie „Nauki społeczne i humanistyczne w Klastrze 6 – Żywność, Biogospodarka, Zasoby Naturalne, Rolnictwo i Środowisko”

W dniach 15-16 czerwca 2022 zapraszamy do uczestnictwa w wydarzeniu (on-line) omawiającym współpracę w wybranych obszarach tematycznych klastra 6 w Programie Horyzont Europa z ekspertami nauk społecznych i humanistycznych (SSH) w okresie najbliższych dwóch lat.

Podczas wydarzenia eksperci przedstawią najnowsze wnioski, analizy i oczekiwania związane z włączaniem przedstawicieli nauk społecznych i humanistycznych w projekty w obszarze wszystkich siedmiu kierunków strategicznych klastra 6: żywność, biogospodarka, zasoby naturalne, rolnictwo i środowisko:

Proponowane wydarzenie to też spotkania brokerskie, dzięki którym można poznać nowych potencjalnych partnerów do projektów. Wydarzenie jest współorganizowane przez organizacje takie jak: Innovate UK EDGE, Enterprise Europe Network, Queen’s University of Belfast, Invest Northern Ireland (INI), Enterprise Ireland (EI) Intertrade Ireland (ITI) oraz KPK z Irlandii I Irlandii Płn.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, obowiązuje wcześniejsza rejestracja.  Szczegóły są dostępne pod linkiem TUTAJ

 

Zapraszamy do zapoznania się też z opracowanym przewodnikiem nt. związku nauk społecznych i humanistycznych z tematyką klastra 6 Programu Horyzont Europa.

Data

cze 15 - 16 2022
Expired!

Czas

All Day
Kategoria

Skip to content