SMART VILLAGE Forum

3. edycja SMART VILLAGE Forum odbędzie się w dniach pomiędzy 28 czerwca a 3 lipca 2023 r. w hotelu Delta w kurorcie Jupiter, poprzez wydarzenie partycypacyjne, które odzwierciedli rolę władz i otoczenia biznesowego w konsolidacji długoterminowej wizji społeczności wiejskich.

Zachęcamy do udziału w Maratonie Transformacji Cyfrowej, który odbędzie się na wybrzeżu Morza Czarnego, gdzie poruszone zostaną tematy dotyczące budowania inteligentnych społeczności wiejskich w Rumunii, zrównoważonych rozwiązań w zakresie efektywności energetycznej, wsparcia dla ułatwiania innowacji na obszarach wiejskich, zaangażowania edukacyjnego i akademickiego, inteligentnych technologii i dostępnych źródeł finansowania.

Forum ma na celu przyczynienie się do zwiększenia widoczności obszarów wiejskich poprzez zaangażowanie gości politycznych wysokiego szczebla z instytucji europejskich, burmistrzów i zastępców burmistrzów gmin, przewodniczących rad powiatowych, radnych, dyrektorów, ekspertów i przedstawicieli sektora biznesu.

Konferencje będą miały formę fizyczną i odbędą się w sali konferencyjnej Hotelu Delta w Jupiter. Odbędzie się debata ze specjalistami z funduszy europejskich, władzami publicznymi i ekspertami z branży inteligentnych technologii na takie tematy, jak rozwój obszarów wiejskich, transformacja ekologiczna i cyfrowa, rolnictwo precyzyjne, energia, inteligentny transport, roboty publiczne, zdrowie na obszarach wiejskich, turystyka itp. Przez 4 dni na rumuńskim wybrzeżu odbędzie się najważniejsze wydarzenie dla transformacji inteligentnych wiosek.

Dodatkowo codziennie organizowane będą inicjacje kursu „Smart Village – Management of Smart Rural Infrastructures„, na którym będzie się rozmawiać o interoperacyjności, inteligentnych infrastrukturach i rodzajach cyfrowych usług publicznych, które można zaoferować. Na koniec zostaną wręczone Certyfikaty Uczestnictwa.

N
Udział w wydarzeniu odbywa się na podstawie rejestracji z potwierdzeniem od organizatora!

Więcej informacji tutaj: https://smartvillageevents.com/en/smart-village-forum/

Data

cze 28 2023 - lip 03 2023
Expired!

Czas

All Day

Etykiety

Inne

Skip to content