Podlaskie Forum Innowacji

Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie zaprasza do udziału w konferencji pt.: „Podlaskie Forum Innowacji”, które odbędzie się 22 kwietnia 2022 r. w Wyższej Szkole Agrobiznesu w Łomży,  ul. Studencka 19, 18-402 Łomża.

Nadrzędnym celem operacji jest zaprezentowanie powstałych grup EPI w województwie podlaskim oraz wymiana doświadczeń pomiędzy istniejącymi a potencjalnymi grupami. Przedstawione zostaną dobre praktyki dotyczące wdrażania innowacji w produkcji roślinnej i zwierzęcej oraz w przetwórstwie, co może przyczynić się do kształtowania postaw proinnowacyjnych oraz pozwoli zwiększy wiedzę na ten temat wśród uczestników spotkania.

Konferencja jest odpowiedzią na coraz większe zainteresowanie rolników, hodowców, przedsiębiorców, firm itp. innowacjami oraz możliwością uczestnictwa w działaniu Współpraca przez zawiązywanie Grup Operacyjnych. Forum ma na celu zachęcenie do działania i pokazanie osobom zainteresowanym wstąpieniem lub założeniem grupy operacyjnej poprzez pokazanie dobrych praktyk i wymianę wzajemnej wiedzy i doświadczeń pomiędzy członkami istniejących Grup Operacyjnych, a potencjalnymi beneficjentami programu Współpraca.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy rolników, producentów mleka, przedsiębiorców, doradców rolniczych i przedstawicieli świata nauki i biznesu.

Więcej informacji

Data

kwi 22 2022
Expired!

Czas

All Day

Etykiety

Wojewódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego
Kategoria

Organizator

Podlaski ODR
Strona WWW
http://www.odr.pl

Skip to content