Partnerstwo dla rozwoju V

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Warszawie, w ramach Sieci na rzecz innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich (SIR), organizuje bezpłatny cykl 3 szkoleń pn. „Partnerstwo dla rozwoju V”, którego celem jest merytoryczne przygotowanie potencjalnych beneficjentów działania „Współpraca” w ramach PROW 2014-2020, do złożenia wniosku o przyznanie pomocy oraz przekazanie praktycznej wiedzy niezbędnej do tworzenia Grup Operacyjnych EPI i realizacji projektów przez te Grupy (przygotowanie do VI naboru wniosków).

 

Harmonogram szkoleń:

  • 20-21 kwietnia 2022 r., Szczecin – szkolenie skierowane do uczestników z województw: kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, pomorskiego, wielkopolskiego i zachodniopomorskiego;
  • 25-26 kwietnia 2022 r., Warszawa – szkolenie skierowane do uczestników z województw: lubelskiego, łódzkiego, mazowieckiego, podlaskiego i warmińsko-mazurskiego;
  • 28-29 kwietnia 2022 r., Katowice – szkolenie skierowane do uczestników z województw: dolnośląskiego, małopolskiego, opolskiego, podkarpackiego, śląskiego i świętokrzyskiego.

 

Centrum zapewnia nocleg w pokojach 1-osobowych oraz wyżywienie, zgodnie z harmonogramem wydarzenia, a także miejsca parkingowe dla uczestników szkolenia. Dokładne miejsca wydarzeń zostały podane w kartach zgłoszenia uczestnictwa.

 

Osoby zainteresowane uczestnictwem w szkoleniu prosimy o przesłanie skanu (lub zdjęcia) wypełnionego i podpisanego formularza karty zgłoszenia uczestnictwa na adres mailowy sir@cdr.gov.pl, w terminie:

  • do 11 kwietnia 2022 r. dla szkolenia w Szczecinie;
  • do 15 kwietnia 2022 r. dla szkoleń w Warszawie i Katowicach.

 

W szkoleniu może wziąć udział ograniczona liczba uczestników, o zakwalifikowaniu się na wydarzenie decydować będzie kolejność przysłania wypełnionych i podpisanych kart zgłoszenia uczestnictwa, z zastrzeżeniem, że pierwszeństwo mają osoby zgłaszające się na dwa dni szkolenia, a także osoby z województw przypisanych do danego terminu i lokalizacji.

O zakwalifikowaniu się na listę uczestników zostaną Państwo poinformowani telefonicznie lub mailowo, jednak nie wcześniej 12 kwietnia br. dla szkolenia w Szczecinie i nie wcześniej niż 19 kwietnia br. dla szkoleń w Warszawie i Katowicach.

 

Zapraszamy osoby zainteresowane lub przygotowujące się do złożenia wniosku w ramach działania „Współpraca”, do udziału w szkoleniach!

 

Do pobrania:

ramowy program Partnerstwo dla rozwoju

karta zgłoszenia uczestnictwa Katowice 28-29.04.2022

karta zgłoszenia uczestnictwa Szczecin 20-21.04.2022

karta zgłoszenia uczestnictwa Warszawa 25-26.04.2022

 

Data

kwi 28 - 29 2022
Expired!

Czas

All Day

Etykiety

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie
Kategoria

Organizator

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Warszawie
Telefon
22 623 28 49
Email
warszawa@cdr.gov.pl

Skip to content