Partnerstwa na Horyzoncie – Biogospodarka

ZAPRASZAMY 22 CZERWCA BR. NA KOLEJNE WYDARZENIE Z CYKLU „PARTNERSTWA NA HORYZONCIE”,  KTÓRY MA NA CELU PRZYBLIŻENIE TEMATYKI DOTYCZĄCEJ PARTNERSTW I KORZYŚCI WYNIKAJĄCYCH Z UCZESTNICTWA ZARÓWNO W CHARAKTERZE WNIOSKODAWCÓW, JAK RÓWNIEŻ ICH CZŁONKÓW LUB EKSPERTÓW.

W kolejnym proponowanym spotkaniu zaprezentowane zostanie europejskie partnerstwo instytucjonalne Circular Bio-Based Europe Joint Undertaking (CBE JU), które jest kontynuatorem partnerstwa Bio-Based Industries Joint Undertaking (BBI JU) i wspiera innowacje i rozwój oraz integrację sektora BIOGOSPODARKI w Europie. Misją CBE JU jest rozwój konkurencyjnej biogospodarki na rzecz zrównoważonej Europy, zgodnie ze zobowiązaniami określonymi w Europejskim Zielonym Ładzie i Strategii UE na rzecz Biogospodarki.

Priorytety CBE JU na lata 2021-2030 zostały określone w strategicznym programie badań i innowacji. Dokument strategiczny został opracowany wspólnie przez partnerów założycieli CBE JU, Komisję Europejską i Konsorcjum Bio-based Industries (BIC) przy wsparciu Biura Programowego i przyjęty przez Radę Zarządzającą CBE JU.

Wydarzenie przybliży Państwu kierunki badań i innowacji w obszarze biogospodarki oraz tematykę aktualnych konkursów zawartych w programie pracy (Annual Work Program and Budget 2022), a także pomoże odpowiedzieć na pytania :

  • Czy warto uczestniczyć w partnerstwach Horyzontu Europa?
  • W jaki sposób włączyć się w prace partnerstwa?
  • Jakie tematy będą finansowane w 2022 roku w obszarze biogospodarki?

 

Zaproszeni będą również polscy uczestnicy poprzednich konkursów partnerstwa do podzielenia się swoimi doświadczeniami z pisania wniosków, realizacji projektów, pracy w konsorcjach.

 Uczestnictwo jest BEZPŁATNE, obowiązkowa REJESTRACJA – otwórz formularz

 

Spotkanie będzie kontynuacją ogólnoeuropejskiego dnia informacyjnego oraz spotkania brokerskiego organizowanego przez CBE JU w dniu 7 czerwca
2022

 

Do pobrania program wydarzenia:

PROGRAM_CBE JU info day PL_20220622-v4

 

Data

cze 22 2022
Expired!

Czas

All Day
Kategoria

Skip to content