Nowoczesna produkcja mleka

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie zaprasza na szkolenie z wyjazdem studyjnym pt. Nowoczesna produkcja mleka. Szkolenie realizowane jest w ramach Sieci na rzecz innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich.

Szkolenie odbędzie się w terminie 12-13 grudnia 2022 r.

Miejsce szkolenia: Kosów Lacki, ul. Polna 53, Sala Weselna Jurkowscy

 

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników szkolenia z nowościami związanymi z hodowlą bydła mlecznego i odpowiedź na pytanie w jakim kierunku zmierza produkcja mleka w powiązaniu z wyzwaniami PS WPR 2023-2027. Główne zagadnienia jakie będą poruszane na szkoleniu to: dobrostan krów mlecznych, żywienie ograniczające emisję metanu, zarządzanie stadem krów mlecznych.

 

Do udziału w szkoleniu zachęcamy doradców, rolników, przedstawicieli nauki, przedstawicieli organizacji pozarządowych, uczniów i studentów szkół rolniczych i innych zainteresowanych tematyką.

 

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, o przyjęciu na szkolenie będzie decydować kolejność zgłoszeń. Szkolenie jest bezpłatne. Uczestnicy pokrywają tylko koszt dojazdu do miejsca szkolenia. Transport uczestników z miejsca wykładów do gospodarstw zapewnia Organizator.

Rejestracja na szkolenie odbywa się przez system e-CDR.

W celu zapisu należy posiadać indywidualne konto użytkownika eCDR. Osoby nie posiadające jeszcze takiego konta proszone są najpierw o zarejestrowanie się w systemie i założenie konta. Dostęp do sytemu eCDR: https://planowanie.cdr.gov.pl/szkolenia/

Harmonogram szkolenia: do pobrania

Osoby do kontaktu:

w sprawach merytorycznych seminarium:
Barbara Grygo            b.grygo@cdr.gov.pl                tel. 22 125 62 24

w sprawach organizacyjnych:
Renata Koczkodaj      r.koczkodaj@cdr.gov.pl         tel. 22 125 62 09

Data

gru 12 - 13 2022
Expired!

Czas

All Day

Organizator

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie
Strona WWW
http://www.cdr.gov.pl

Skip to content