Nowoczesna produkcja mleka

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie zaprasza na drugie szkolenie z wyjazdem studyjnym pt. Nowoczesna produkcja mleka. Szkolenie realizowane jest w ramach operacji własnej wpisanej do Planu Operacyjnego Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2022-2023 w zakresie Sieci na rzecz innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich, współfinansowanej ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Na szkolenie zapraszamy doradców, rolników, przedstawicieli nauki, przedstawicieli organizacji pozarządowych, uczniów i studentów szkół rolniczych oraz wszystkich zainteresowanych ww. tematyką. 

Szkolenie odbędzie się w terminie 20-21 lutego 2023 r.

Miejsce szkolenia: Małopolska okolice Wadowic – o dokładnym miejscu szkolenia poinformujemy po przeprowadzeniu procedur zamówień publicznych.

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z nowościami związanymi z hodowlą bydła mlecznego i odpowiedź na pytanie w jakim kierunku zmierza produkcja mleka w powiązaniu z wyzwaniami PS WPR 2023-2027. Główne zagadnienia jakie będą poruszane na szkoleniu to: dobrostan krów mlecznych, żywienie ograniczające emisję metanu, zarządzanie stadem krów mlecznych.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o przyjęciu na szkolenie będzie decydować kolejność zgłoszeń. Szkolenie jest bezpłatne. Uczestnicy pokrywają tylko koszt dojazdu do miejsca szkolenia. Transport uczestników z miejsca wykładów do gospodarstw zapewnia Organizator.

Więcej informacji – otwórz

Data

lut 20 - 21 2023
Expired!

Czas

All Day

Organizator

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie
Strona WWW
http://www.cdr.gov.pl

Skip to content