Młodzi przedsiębiorcy motorem innowacji na obszarach wiejskich – warsztaty EIP-AGRI

Dyrekcja Generalna Komisji Europejskiej ds. Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich (DG AGRI) oraz  Europejskie Partnerstwo Innowacyjne na rzecz Wydajnego i Zrównoważonego Rolnictwa (EIP-AGRI) organizują warsztaty EIP-AGRI pn. „Młodzi przedsiębiorcy motorem innowacji na obszarach wiejskich ”.

Wydarzenie odbędzie się w Dublinie w Irlandii w dniach 30 listopada i  1 grudnia 2022 r.

Warsztaty skupią się na wymianie wiedzy i dzieleniu się innowacyjnymi, inspirującymi praktykami, które mogą wspierać młodą przedsiębiorczość i ekosystemy innowacji. Wszystkie informacje i program udostępnione są na stronie wydarzenia – otwórz

 

Jeśli jesteś zainteresowany uczestnictwem i aktywnym dzieleniem się swoją wiedzą, doświadczeniem i innowacyjnymi pomysłami, zgłoś się do 14 października 2022 r. do 23:59 CET otwórz link rejestracyjny

Liczba uczestników będzie ograniczona. Organizatorzy ocenią otrzymane zgłoszenia i potwierdzą obecność tylko wybranych osób.

 

W razie potrzeby koszty podróży i zakwaterowania dla wybranych uczestników mogą zostać pokryte przez Komisję Europejską. Organizatorzy proszą o nie dokonywanie w międzyczasie żadnych rezerwacji. Dalsze informacje na temat tych ustaleń zostaną udostępnione wybranym uczestnikom na późniejszym etapie.

 

W przypadku jakichkolwiek pytań, organizatorzy proszą o kontakt pod adresem: workshop@eip-agri.eu 

 

Data

lis 30 2022
Expired!

Czas

All Day

Etykiety

EIP-AGRI
Kategoria

Skip to content