Konsultacje online z brokerami innowacji – tworzenie krótkich łańcuchów dostaw w ramach działania „Współpraca”

Od 31 grudnia 2021 roku, Grupy Operacyjne tworzące Krótkie Łańcuchy Dostaw Żywności mogą składać wnioski o przyznanie pomocy w ramach działania „Współpraca” PROW 2014-2020. Nabór wniosków potrwa do 31 stycznia 2022 roku.

 

W związku z dużym zainteresowaniem naborem, wśród rolników i mieszkańców obszarów wiejskich, zapraszamy wszystkich chętnych na bezpłatne konsultacje online, podczas których doświadczeni brokerzy innowacji z Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie będą odpowiadać na Państwa pytania dotyczące naboru, tworzenia wniosku, realizacji projektu oraz wątpliwości związanych z dofinansowaniem.

 

Konsultacje będą organizowane na platformie MS Teams oraz będą mieć charakter otwarty, z zastrzeżeniem, że maksymalna liczba uczestników spotkania wynosi 300 osób. Aby wziąć udział w konsultacjach, w wybranym przez Państwa dniu, należy kliknąć w link przypisany do konkretnej daty, na 10 minut przed rozpoczęciem wydarzenia. Możliwe jest także dołączenie do konsultacji w każdej chwili ich trwania. Wcześniejsza rejestracja nie będzie prowadzona.

UWAGA: linki przypisane do konkretnych dat będą pojawiać się sukcesywnie.

 

Zadawanie pytań, prowadzącemu konsultacje brokerowi innowacji, będzie możliwe na 2 sposoby:

  • poprzez wykorzystanie opcji „podnieś rękę”, wówczas prowadzący będzie udzielał głosu osobom, które chcą zadać pytanie; prosimy aby podczas logowania do platformy MS Teams w nazwie użytkownika wpisywać imię i nazwisko – ułatwi to komunikację oraz udzielanie Państwu głosu;
  • poprzez wpisanie pytania w oknie czatu – udzielanie odpowiedzi na te pytania nastąpi w drugiej kolejności.

 

Spotkania konsultacyjne będą odbywały się według następującego harmonogramu:

 

Zachęcamy Państwa do aktywnego udziału i zadawania przygotowanych pytań.

Aktualne informacje odnośnie naboru wniosków znajdują się na stronie ARiMR pod linkiem:  https://www.gov.pl/web/arimr/v-nabor-wnioskow-tworzenie-krotkich-lancuchow-dostaw–nabor-od-31-grudnia-2021-do-31-stycznia-2022

 

 

Data

sty 05 2022
Expired!

Czas

10:00 - 12:00
Kategoria

Organizator

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Warszawie
Telefon
22 623 28 49
Email
warszawa@cdr.gov.pl

Skip to content