Konferencja – Tworzenie sieci kontaktów sprzyjających innowacjom w rozwoju usług turystycznych na obszarach wiejskich Dolnego Śląska

Zapraszamy na konferencję „Tworzenie sieci kontaktów sprzyjających innowacjom w rozwoju usług turystycznych na obszarach wiejskich Dolnego Śląska”. Wydarzenie. organizowane przez Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego zaplanowano na sobotę 25 września. Konferencja będzie częścią XLI Dni Otwartych Doradztwa Rolniczego.

Zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu rolników, mieszkańców obszarów wiejskich, doradców rolniczych, wiejskich oferentów, przedstawicieli instytucji zaangażowanych we wdrażanie innowacji na obszarach wiejskich Dolnego Śląska oraz uczestników wojewódzkiego konkursu na najlepszą zagrodę edukacyjną.

W programie konferencji znalazły się wykłady na temat innowacyjnych rozwiązań stosowanych w turystyce, jak budowanie marki regionu w oparciu o Networking czy sieciowanie produktów turystycznych. Podsumowany zostanie również konkurs wojewódzki na „Najlepszą zagrodę edukacyjną z Dolnego Śląska”.  Oferta laureatów konkursu zostanie przedstawiona jako przykład dobrych praktyk w tym zakresie. Zwycięzcy konkursu otrzymają nagrody rzeczowe o wartości:

  • I miejsce – 1 800,00 zł – 2 000,00 zł,
  • II miejsce – 1 300,00 zł – 1 500,00 zł,
  • III miejsce – 800,00 zł – 1 000,00 zł.

Konferencja będzie także okazją do zaprezentowania Dolnośląskiego Katalogu Dobrych Praktyk – agroturystyka i zagrody edukacyjne z opisami około 100 obiektów z Dolnego Śląska. Publikacja zostanie wydana w wersji drukowanej w nakładzie 1000 egzemplarzy oraz w wersji elektronicznej.

Katalog, konferencja oraz konkurs są realizowane w ramach operacji „Tworzenie sieci kontaktów sprzyjających innowacjom w rozwoju usług turystycznych na obszarach wiejskich Dolnego Śląska”. Jej celem jest utworzenie wspólnej płaszczyzny do zdobycia fachowej wiedzy na temat możliwości tworzenia sieci kontaktów pomiędzy rolnikami, wiejskimi oferentami, doradcami rolniczymi, LGD i instytucjami zaangażowanymi we wdrażanie innowacji w rolnictwie, ułatwienie wymiany kontaktów oraz prezentacja dobrych praktyk.

Liczba uczestników konferencji jest ograniczona. O zakwalifikowaniu do udziału decyduje kolejność zgłoszeń. Podpisaną kartę zgłoszenia, dostępną stronie internetowej Ośrodka – www.dodr.pl  należy dostarczyć lub przesłać do 15 września na adres:

Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego,

ul. Zwycięska 8, 53-033 Wrocław

lub e-mailem na adres: agnieszka.kowalczuk@dodr.pl

Pobierz:

Data

wrz 25 2021
Expired!

Czas

All Day

Etykiety

Wojewódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego
Kategoria

Organizator

Dolnośląski ODR
Strona WWW
http://www.dodr.pl

Skip to content