Konferencja ROL-EKO 2022: „Rolnictwo ekologiczne, projektowanie, badania, eksploatacja, bezpieczeństwo i ergonomia maszyn rolniczych, leśnych i spożywczych

Zachęcamy do udziału w 23. Konferencji ROL-EKO 2022: „Rolnictwo ekologiczne, projektowanie, badania, eksploatacja, bezpieczeństwo i ergonomia maszyn rolniczych, leśnych i spożywczych”, która odbędzie się 17 listopada 2022 r. (czwartek) online na platformie MS TEAMS i w Sieć Badawcza Łukasiewicz ‑ Poznańskim Instytucie Technologicznym (Centrum Technologii Rolniczej i Spożywczej, ul. Starołęcka 31, Poznań).

Konferencja ma na celu upowszechnienie wyników prac naukowo‑badawczych oraz informacji, związanych z dziedzinami określonymi w tytule, a także wymianę poglądów i doświadczeń uczestników.

Celem nadrzędnym Konferencji jest identyfikacja i prezentacja aktualnej sytuacji w zakresie rolnictwa ekologicznego, projektowania, badania, eksploatacji, bezpieczeństwa, ergonomii maszyn rolniczych, leśnych i spożywczych. Ze względu na znaczenie problematyki bezpieczeństwa pracy w rolnictwie, nowe aspekty oceny bezpieczeństwa maszyn w systemie oceny zgodności oraz wieloletnie doświadczenia z funkcjonowania systemu oceny zgodności w Polsce, a także biorąc pod uwagę zapotrzebowanie uczestników na wiedzę w tym zakresie, Łukasiewicz ‑ PIT planuje objęcie tematyką konferencji szerokiego zakresu zagadnień.

 

Zainteresowanych udziałem prosimy o przesyłanie zgłoszenia do dnia 30.09.2022 roku.

Link do formularza zgłoszeniowego: https://forms.office.com/r/M6i7c6Yadc

 

Istnieje możliwość opublikowania referatów w formie artykułów w czasopismach Łukasiewicz ‑ PIT:

  • Journal of Research and Applications in Agricultural Engineering (ISSN: 2719-423X) – 20 punktów MEiN,
  • Technika Rolnicza Ogrodnicza Leśna (ISSN 2719-4221).

 

Udział w Konferencji jest bezpłatny.

Data

lis 17 2022
Expired!

Czas

All Day
Kategoria

Skip to content