Konferencja „Producent rolny w łańcuchu dostaw żywności”

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Radomiu zaprasza na konferencję pn.: „Producent rolny w łańcuchu dostaw żywności – przykłady w zakresie możliwych rozwiązań organizacji KŁŻ”, która odbędzie się w dniach 23-24.08.2022 r. w Hotelu Mercure Bydgoszcz Sepia ul. Marszałka Focha 20, 85-070 Bydgoszcz. Wydarzenie będzie organizowane w ramach operacji własnej pn.„Dobre przykłady w rozwoju krótkich łańcuchów dostaw żywności” Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2022-2023.

Celem konferencji będzie przekazanie wiedzy i informacji na temat możliwości produkcji i organizacji sprzedaży żywności w ramach krótkich łańcuchów dostaw. W trakcie wydarzenia zostaną poruszone tematy związane z zasadami i wymaganiami weterynaryjno-sanitarnymi obowiązującymi przy produkcji żywności w ramach działalności RHD oraz innowacyjnymi rozwiązaniami poprawiającymi jakość produktów w trakcie przetwórstwa owoców i warzyw w małej skali. Podczas konferencji zostanie zaprezentowana charakterystyka rodzimych raz zwierząt gospodarskich pod względem walorów kulinarnych i możliwości ich wykorzystania w lokalnym przetwórstwie.

Drugi dzień konferencji obejmować będzie wyjazd studyjny do gospodarstw zajmujących się hodowlą świń rasy Złotnicka Pstra, produkcją win oraz serów.

Konferencja adresowana jest do osób zainteresowanych problematyką związaną z przetwarzaniem produktów rolnych i wprowadzaniem ich do obrotu tj. rolników, doradców, przedsiębiorców, przedstawicieli administracji rządowej i samorządowej, instytucji pracujących na rzecz rolnictwa.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Rejestracja na konferencję odbywa się poprzez platformę e-CDR pod adresem:
https://kalendarz.cdr.gov.pl/index.php/apps/forms/WwnBSFD388z6LQ5d

Zgłoszenia uczestnictwa należy dokonywać do dnia 12 sierpnia 2022 r. O uczestnictwie w konferencji decyduje kolejność zgłoszeń.

Osoba do kontaktu:

– w sprawach merytorycznych: Barbara Sałata, tel. 48 365-69-35, e-mail: b.salata@cdr.gov.pl
– w sprawach rekrutacji: Marta Kwiatkowska, tel. 48 365-69-26, e-mail: m.kwiatkowska@cdr.gov.pl

Do pobrania:

Program konferencji (pdf, 454KB)

Data

sie 23 - 24 2022
Expired!

Czas

08:00 - 18:00

Etykiety

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie
Kategoria

Organizator

Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Radomiu

Skip to content