Konferencja Narodowe Wyzwania w Rolnictwie

W listopadzie odbędzie się jedno z najważniejszych wydarzeń w rolniczym kalendarzu! Szerokie grono znamienitych gości i dziesiątki sesji, w których poruszymy najbardziej aktualne i najważniejsze dla rolników tematy – serdecznie zapraszamy na konferencję Narodowe Wyzwania w Rolnictwie, która odbędzie się 3 listopada 2021 r. w Hotelu Sheraton w Warszawie. Wybrane sesje dostępne będą online w portalu www.farmer.pl.

Narodowe Wyzwania w Rolnictwie dają co roku szansę na spotkanie się osób, którym przyszłość polskiego rolnictwa leży na sercu. Formuła spotkań rolników zaproponowana przez „Farmera” cieszy się dużym zaufaniem, bo wiedza potrzebna do podejmowania decyzji produkcyjnych jest pozyskiwana właśnie na tym wydarzeniu.

Wymiana doświadczeń i opinii na naszych spotkaniach jest inspirująca dla każdej ze stron – zarówno dla producentów, jak i dla ustawodawców oraz firm wspomagających swoimi produktami polskich producentów. Żeby się rozwijać, trzeba rozmawiać.

W agendzie znajduje się wiele aktualnych tematów, m.‌‌in.:

Jak Zielony Ład zmieni rolnictwo w Polsce?
Finansowe narzędzia wspomagające zakup ziemi
Zmienne dawkowanie wymogiem nowych czasów
Czy bez pługa damy radę zatrzymać wodę w glebie?
Rolnictwo precyzyjne – konfrontacja użytkowników wobec kłopotów technologiczno-elektronicznych
Jaki model produkcji trzody chlewnej ma przyszłość?
Jak kształtuje się opłacalność produkcji żywca wieprzowego w dobie rekordowo drogich środków produkcji?
Genotypowanie samic – podstawowe narzędzie do zarządzania stadami i produkcją mleka
Czy zmiany w systemie opustów wywrócą polski rynek fotowoltaiczny?

 

Pełna agenda dostępna jest na STRONIE.

Jak co roku w ramach Narodowych Wyzwań w Rolnictwie organizowany jest konkurs Innowacyjny Produkt Rolniczy, którego celem jest wyróżnienie pomysłów i działań przyczyniających się do poprawy warunków gospodarowania i funkcjonowania właścicieli oraz zarządców gospodarstw rolnych. Już od 2 sierpnia można zgłaszać produkty w konkursie, ogłoszenie wyników nastąpi w trakcie oficjalnej gali zorganizowanej podczas Konferencji.

Więcej informacji oraz regulamin dostępne są na STRONIE.

Data

lis 03 2021
Expired!

Czas

All Day

Etykiety

Inne
Kategoria

Skip to content