IX Narodowe Wyzwania w Rolnictwie

Serdecznie zapraszamy na konferencję Narodowe Wyzwania w Rolnictwie, która odbędzie się 3 listopada 2021 r. w warszawskim hotelu Sheraton Grand Warsaw.

Narodowe Wyzwania w Rolnictwie to bez wątpienia jeden z najważniejszych branżowych eventów, który wpisał się już na stałe do rolniczego kalendarza. Formuła spotkań rolników zaproponowana przez „Farmera” i jego wydawcę Grupę PTWP cieszy się ich dużym zaufaniem, bo wiedza potrzebna do podejmowania przez nich decyzji produkcyjnych jest pozyskiwana właśnie na tym evencie.

Narodowe Wyzwania w Rolnictwie dają co roku szansę na spotkanie się osób, którym przyszłość polskiego rolnictwa leży na sercu. Wymiana doświadczeń i opinii na naszych spotkaniach jest inspirująca dla każdej ze stron – zarówno dla producentów, jak i dla ustawodawców oraz firm wspomagających swoimi produktami polskich producentów. Żeby się rozwijać, trzeba rozmawiać. Jesteśmy dumni, że co roku dajemy tę możliwość wszystkim przedstawicielom branży.

 

Tegoroczna edycja Narodowych Wyzwań w Rolnictwie składa się z 10 sesji, podczas których uczestnicy będą zgłębiać aktualne zagadnienia różnych sektorów rolnictwa. Pełna agenda znajduje się na stronie wydarzenia.

Wymiana doświadczeń i opinii na naszych spotkaniach jest inspirująca dla każdej ze stron – zarówno dla producentów, jak i dla ustawodawców oraz firm wspomagających swoimi produktami polskich producentów. Żeby się rozwijać, trzeba rozmawiać.

 

Podczas Narodowych Wyzwań w Rolnictwie odbędzie się oficjalna gala, na której zostaną wyłonieni laureaci prestiżowych konkursów Innowacyjny Produkt Rolniczy oraz Innowacyjny Produkt Ogrodniczy, których celem jest wyróżnienie pomysłów i działań przyczyniających się do poprawy warunków gospodarowania i funkcjonowania właścicieli oraz zarządców gospodarstw rolnych i sadowniczych.

Rejestracji do udziału w Narodowych Wyzwaniach w Rolnictwie można dokonać tutaj.

Data

lis 03 2021
Expired!

Czas

All Day

Etykiety

Inne
Kategoria

Skip to content