Innowacyjne rozwiązania w produkcji jabłek i gruszek

Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach Oddział w Sandomierzu zaprasza na 3 jednodniowe konferencje w ramach operacji własnej Sieci na rzecz innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich (SIR) pt. „Innowacyjne rozwiązania  w produkcji jabłek i gruszek”.

Celem operacji jest transfer wiedzy z zakresu nowoczesnych rozwiązań w produkcji jabłek i gruszek ze szczególnym uwzględnieniem bieżącej ochrony sadów przed chorobami, ochrony przed szkodnikami oraz nawożenia i biostymulacji. Jednocześnie konferencje będą miejscem spotkań sadowników z naukowcami i doradcami, miejscem wymiany wiedzy i doświadczeń. Konferencje będą odbywały się cyklicznie, a na każdej z nich poruszany będzie inny zakres tematyczny.

29 kwietnia 2022 roku  zapraszamy na pierwszą z cyklu 3 konferencji, której tematyką przewodnią będzie ochrona sadów przed szkodnikami, i która odbędzie się w siedzibie ŚODR Modliszewice Oddział w Sandomierzu (ul. Mokoszyńska 3).

Konferencja adresowana jest do producentów jabłek i gruszek, rolników zainteresowanych bieżącą ochroną sadów z zastosowaniem nowych rozwiązań, przedstawicieli jednostek doradczych, szkół rolniczych, instytucji i podmiotów działających na rzecz rozwoju sektora ogrodniczego.

Udział w konferencji jest bezpłatny, obejmuje m.in. zapewnienie wykładów merytorycznych, wyżywienia i materiałów szkoleniowych. Dojazd na konferencję do Sandomierza uczestnicy finansują we własnym zakresie.

Więcej informacji

Data

kwi 29 2022
Expired!

Czas

All Day
Kategoria

Organizator

Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach
Telefon
41 372 22 84 do 86
Email
modliszewice@sodr.pl
Strona WWW
https://www.sodr.pl/

Skip to content