Innowacyjne rozwiązania w produkcji jabłek i gruszek

Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach Oddział w Sandomierzu zaprasza na 3 jednodniowe konferencje w ramach operacji własnej Sieci na rzecz innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich (SIR) pt. „Innowacyjne rozwiązania  w produkcji jabłek i gruszek” – druga z cyklu konferencja dotyczyć będzie ochrony sadów przed chorobami.

Celem operacji jest transfer wiedzy z zakresu nowoczesnych rozwiązań w produkcji jabłek i gruszek ze szczególnym uwzględnieniem bieżącej ochrony sadów przed chorobami, ochrony przed szkodnikami oraz nawożenia i biostymulacji. Jednocześnie konferencje będą miejscem spotkań sadowników z naukowcami i doradcami, miejscem wymiany wiedzy i doświadczeń. Konferencje będą odbywały się cyklicznie, a na każdej z nich poruszany będzie inny zakres tematyczny.

5 maja 2022 roku  zapraszamy na drugą z cyklu 3 konferencji, której tematyką przewodnią będzie ochrona sadów przed chrobami, i która odbędzie się w siedzibie ŚODR Modliszewice Oddział w Sandomierzu (ul. Mokoszyńska 3).

Konferencja adresowana jest do producentów jabłek i gruszek, rolników zainteresowanych bieżącą ochroną sadów z zastosowaniem nowych rozwiązań, przedstawicieli jednostek doradczych, szkół rolniczych, instytucji i podmiotów działających na rzecz rozwoju sektora ogrodniczego.

Udział w konferencji jest bezpłatny, obejmuje m.in. zapewnienie wykładów merytorycznych, wyżywienia i materiałów szkoleniowych. Dojazd na konferencję do Sandomierza uczestnicy finansują we własnym zakresie.

Więcej informacji

Data

maj 05 2022
Expired!

Czas

All Day

Etykiety

Wojewódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego
Kategoria

Organizator

Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach
Telefon
41 372 22 84 do 86
Email
modliszewice@sodr.pl
Strona WWW
https://www.sodr.pl/

Skip to content