Innowacyjne pszczelarstwo – wyjazd studyjny

Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie zaprasza do udziału w wyjeździe studyjnym w ramach operacji „Innowacyjne pszczelarstwo”, który odbędzie się w dniach 12-15 października 2021 r.

Celem operacji jest stworzenie możliwości nawiązania współpracy pomiędzy potencjalnymi partnerami w celu utworzenia grupy operacyjnej z zakresu innowacyjnych rozwiązań w gospodarce pasiecznej, zapoznanie uczestników z innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie wytwarzania miodów i produktów pszczelich. Przedmiotem operacji jest wyjazd studyjny związany z tematyką innowacyjnych systemów prowadzenia gospodarki pasiecznej. W trakcie wyjazdu uczestnicy zwiedzą kultowe dla pszczelarzy miejsca nauki i wiedzy gdzie wysłuchają wykładów z zakresu nowoczesnych technik utrzymania pszczół. Uczestnicy zapoznają się również z zasadami funkcjonowania dużego zakładu produkcyjnego. Zdobycie takiej wiedzy pozwoli na uruchomienie dodatkowych działalności sprzedaży i poprawę efektywności pasiek. Realizacja niniejszej operacji przyczyni się do promocji pszczelarstwa, produktów pasiecznych. Docelowo operacja stanie się platformą do zapoznania się osób interesujących się pszczelarstwem, które mogą potencjalnie wchodzić w skład grupy operacyjnej w ramach działania Współpraca.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy przedstawicieli i domowników gospodarstw zajmujących się pszczelarstwem, przedstawiciele świata nauki, przedstawiciele podmiotów świadczących usługi doradcze oraz inne osoby zainteresowane tematyką z terenu woj. podlaskiego.

Udział w wyjeździe studyjnym jest bezpłatny (obejmuje m.in. przejazd autokarem, wyżywienie, nocleg, dydaktykę, ubezpieczenie). Dojazd do punktu zbiórki we własnym zakresie.

Liczba miejsc: 25 – Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność poprawnie wypełnionych zgłoszeń.

Osoby zainteresowane uczestnictwem powinny wypełnić i podpisać kartę zgłoszeniową (do pobrania poniżej) i przesłać:

• mailem (skan/zdjęcie) na adres tkruszewski@odr-szepietowo.pl
• faxem na nr: 86 275 89 20
• tradycyjnie pocztą na adres: Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, Szepietowo-Wawrzyńce 64, 18 – 210 Szepietowo
• lub dostarczyć osobiście do Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie

w terminie do dnia 05.10.2021 r. do godz. 15.30 (decyduje data wpływu).

Szczegółowe informacje 

Data

paź 12 - 15 2021
Expired!

Czas

All Day

Etykiety

Wojewódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego
Kategoria

Organizator

Podlaski ODR
Strona WWW
http://www.odr.pl

Skip to content