Inkubator Innowacyjności 4.0

Zachęcamy do udziału w konferencji TECH-SHOW 4.0 podsumowującej działania w projekcie „Inkubator Innowacyjności 4.0” realizowanym przez konsorcjum w składzie:

  • Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu oraz
  • Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa – Państwowy Instytut Badawczy.

Wydarzenie odbędzie się online (z wykorzystaniem platformy ZOOM) w dniu 25.04.2023 r. (start godzina 10:00). Udział jest bezpłatny po zarejestrowaniu uczestnictwa.

 

Podczas wydarzenia, które kierowane jest głównie do przedstawicieli świata biznesu, zaprezentowane zostaną technologie z zakresu biotechnologii, rolnictwa, technologii żywności, ochrony środowiska czy technologii drewna opracowane w ramach prowadzonych prac przedwdrożeniowych przez zespoły naukowców z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu oraz reprezentujących Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa – Państwowy Instytut Badawczy.

 

Głównym celem ustanowionego przez Ministerstwo Edukacji i Nauki programu pn. „Inkubator Innowacyjności 4.0” (w ramach którego realizowany jest projekt) jest wsparcie procesu zarządzania wynikami badań naukowych i prac rozwojowych, w szczególności w zakresie ich komercjalizacji. Realizacja programu przyczynia się do promocji osiągnięć naukowych, zwiększenia ich wpływu na rozwój innowacyjności oraz wzmocnienia współpracy między środowiskiem naukowym a otoczeniem gospodarczym.

 

Szczegóły i rejestracja na stronie: https://tech-show.pl/

 

Projekt „Inkubator Innowacyjności 4.0” jest współfinansowany ze środków finansowych na naukę w ramach projektu pozakonkursowego „Wsparcie zarządzania badaniami naukowymi i komercjalizacja wyników prac B+R w jednostkach naukowych i przedsiębiorstwach”, realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 (Działanie 4.4).

 

Data

kwi 25 2023
Expired!

Czas

All Day
Kategoria

Skip to content