Forum trzody chlewnej

Zachęcamy do wzięcia udziału w konferencji pt. „Forum trzody chlewnej”, organizowanej przez Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie. Konferencja odbędzie się  on-line w dniu 1 marca br. w godzinach 10:00-15:00 na platformie ClickMeeting.

 

Wykładowcami podczas forum będą profesorowie z Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, Państwowego Instytutu Weterynaryjnego – PIB w Puławach, Wojewódzki Lekarz Weterynarii w Bydgoszczy, specjalista z Polskiej Federacji Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej POLSUS, okręg północny z siedzibą w Bydgoszczy oraz przedstawiciele Grupy Operacyjnej Europejskiego Partnerstwa na Rzecz Innowacji w Rolnictwie – GO EPI-AGRI ‒ „System jakości gwarancją dobrej wieprzowiny”.

W ramach każdego wykładu przewidywana jest krótka 10 minutowa dyskusja wraz z odpowiedziami na pytania zadane podczas czatu. Zarejestrowani uczestnicy otrzymają przesłany na podany w formularzu rejestracyjnym adres mailowy link umożliwiający wzięcie udziału w konferencji oraz materiały konferencyjne.

 

Więcej informacji o konferencji wraz z możliwością zarejestrowania się znajdują się na stronie internetowej Kujawsko-Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Minikowie pod linkami
https://www.kpodr.pl/events/forum-trzody-chlewnej/ oraz https://kpodr.clickmeeting.com/forum-trzody-chlewnej/register .

 

Data

mar 01 2022
Expired!

Czas

10:00 - 15:00

Etykiety

Wojewódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego
Kategoria

Organizator

Kujawsko-Pomorski ODR
Strona WWW
http://www.kpodr.pl

Skip to content