Forum Rozwoju Branży Konopnej 2022

Zachęcamy do udziału w drugiej edycji Forum Rozwoju Branży Konopnej – Kanabiz. Tegoroczna edycja odbędzie się w przestrzeni CIC Warsaw (https://cic.com/warsaw) w dniu 21 kwietnia br. od godz. 13.00 w formie hybrydowej.

Celem wydarzenia jest utworzenie platformy wymiany doświadczeń biznesowych i nawiązania kontaktów pomiędzy przedstawicielami branży.

Konferencja skierowana jest m.in. do producentów rolnych (plantatorów), przetwórców, producentów żywności laboratoriów, sklepów, mediów branżowych, branży medycznej i farmaceutycznej.

Pierwsza edycja odbyła się w sierpniu 2021 r. W wydarzeniu na żywo wzięło udział ponad 120 przedsiębiorców, przedstawicieli biznesów konopnych, w tym plantatorzy, producenci produktów konopnych, farmaceutycznych, ale również tekstylnych, spożywczych, kosmetycznych i budowlanych; oraz właściciele sklepów online i offline, hurtownicy, właściciele laboratoriów, otoczenie biznesu uwzględniające doradców, prawników, farmaceutów i pracowników ochrony zdrowia. Konferencja składała się z dwóch paneli dyskusyjnych, dotyczących zagadnień prawnych, ekonomicznych i marketingowych. Po części merytorycznej odbyła się część ekspozycyjna B2B pod hasłem „galeria konopna”.

Więcej informacji na stronie wydarzenia – otwórz stronę

Data

kwi 21 2022
Expired!

Czas

All Day

Etykiety

Inne
Kategoria

Skip to content