Dobre praktyki w gospodarowaniu wodą

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie zaprasza na konferencję organizowaną w ramach realizacji operacji własnej KSOW pt. „Dobre praktyki w gospodarowaniu wodą w rolnictwie i na obszarach wiejskich” finansowanej z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Dobre praktyki w gospodarowaniu wodą w rolnictwie i na obszarach wiejskich. Konferencja odbędzie się w dniach 28-29 kwietnia 2021 r.

Celem konferencji jest zwrócenie uwagi na istotną rolę spółek wodnych i Lokalnych Partnerstw ds. Wody, w racjonalnej gospodarce wodnej w rolnictwie, a także prezentacja dobrych praktyk w rolnictwie i na obszarach wiejskich.

Konferencja skierowana jest do doradców rolniczych, rolników, przedstawicieli Lokalnych Partnerstwa ds. Wody, mieszkańców obszarów wiejskich, przedstawicieli administracji samorządowej, przedstawicieli Lokalnych Grup Działania.

 

Zgłoszenia na konferencję przyjmowane są elektronicznie poprzez system e-CDR link: https://planowanie.cdr.gov.pl/szkolenia, (instrukcja rejestracji w załączeniu), gdzie należy się w pierwszej kolejności zarejestrować, a następnie zalogować i zapisać na konferencję (doradcy zarejestrowani w systemie e-CDR, logują się tylko na swoje konto i zapisują na konferencję).

W formularzu logowania należy wypełnić pole Nazwa instytucji delegującej (rolnik wpisuje – gospodarstwo rolne, przedstawiciele LGD – nazwę LGD, itp.)

Rekrutacja prowadzona będzie do dnia 23.04.2021 r.

Dzień przed konferencją osoby zakwalifikowane otrzymają link z dostępem na konferencję.

 

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Konferencja będzie przeprowadzona w formie webinarium na platformie Teams. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc na platformie szkoleniowej, o przyjęciu na konferencję będzie decydować kolejność zgłoszeń.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu mailowego b.grygo@cdr.gov.pl, lub telefonicznego 690 544 141.

 

Do pobrania:

Instrukcja rejestracji

Harmonogram konferencji

Data

kwi 28 - 29 2021
Expired!

Czas

All Day

Etykiety

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie
Kategoria

Organizator

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie
Strona WWW
http://www.cdr.gov.pl

Skip to content