Spotkanie kobiet wiejskich. Kobiety to dobry klimat 2023

Jeśli mieszkasz na wsi lub w małym miasteczku oraz jesteś aktywną działaczką w kole gospodyń wiejskich, z pewnością dbasz o środowisko naturalne i pragniesz zrozumieć, co oznaczają zmiany klimatu oraz skąd się biorą. W trosce o dobro swojej organizacji, chcesz ją rozwijać i promować, a gotowanie to jedna z Twoich największych pasji. W takim razie przyjedź na wyjątkowe wydarzenie: Spotkanie kobiet wiejskich. Kobiety to dobry klimat 2023.

Spotkanie odbędzie się w dniach 23–25 maja 2023 roku w Hotelu Novotel Marina w Gdańsku.

Organizatorami wydarzenia są: Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Warszawie oraz Warmińsko-Mazurska Izba Rolnicza i Pomorska Izba Rolnicza.

SPOTKAJ SIĘ Z INNYMI KOBIETAMI, BY POROZMAWIAĆ:

  • o prowadzeniu działalności społecznej,
  • o tym, jak budować sieć współpracy,
  • jak każdy z nas może ograniczać zmiany klimatyczne,
  • jak promować KGW w mediach społecznościowych i dać się poznać mieszkańcom regionu

I OCZYWIŚCIE, BY SPRÓBOWAĆ REGIONALNYCH PYSZNOŚCI!

To wyjątkowa okazja do wymiany wiedzy i doświadczeń, do inspirujących rozmów, do budowania siły organizacji, do rozwijania umiejętności i pasji.

RÓŻNE, RÓŻNORODNE, WARTOŚCIOWE

Podczas konferencji odbędą się zarówno wykłady, jak i warsztaty, prowadzone przez wysokiej klasy ekspertki i ekspertów.  Każda z uczestniczek i każdy z uczestników weźmie udział w wykładach oraz dwóch warsztatach (z pięciu do wyboru). Dodatkowo w ramach konferencji odbędzie się także X edycja konkursu kulinarnego na najlepsze przetwory domowe pod nazwą „Skarby zaklęte w szkle”.

Więcej informacji, w tym program konferencji i formularz rejestracyjny udostępnione są na stronie internetowej Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich – otwórz

Data

maj 23 - 25 2023
Expired!

Czas

All Day

Etykiety

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie
Kategoria

Organizator

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Warszawie
Telefon
22 623 28 49
Email
warszawa@cdr.gov.pl

Skip to content